facebooktwittergoogleinstagram

Věda a výzkum

Nezávislé informace o vědě a výzkumu

Ernst & Young - hlavní partner portálu Vědavýzkum.cz

Hlavní partner portálu
facebooktwittergoogleinstagram

Iniciační granty na VŠCHT: Fond Dagmar Procházkové

14. 3. 2020
Iniciační granty na VŠCHT: Fond Dagmar Procházkové

Vysoká škola chemicko-technologická v Praze zřídila Fond Dagmar Procházkové na podporu vědeckých projektů akademických pracovníků s mezinárodní zkušeností, u kterých se předpokládá, že spojí svoji profesní kariéru s VŠCHT Praha.

Fond je pojmenován po Dagmar Procházkové, absolventce Fakulty chemické technologie VŠCHT Praha v oboru Anorganická chemie a Fakulty chemicko-inženýrské VŠCHT Praha v oboru Technická kybernetika, a je založen z finančních prostředků z daru z její pozůstalosti.

Aktuální výzva

  • V roce 2020 lze udělit dva dvouleté iniciační granty
  • Celková výše prostředků přidělených iniciačnímu grantu bude 2 400 000 Kč
  • Nejzazší termín zahájení řešení projektu je 1. února 2021
  • Návrhy projektů lze podávat do 17. dubna 2020 15:00 SEČ
  • Výsledky soutěže budou zveřejněny do 15. června 2020

Přihláška a všechny související dokumenty (Vyhlášení soutěže o iniciační grant v roce 2020 a Pravidla Fondu Dagmar Procházkové) jsou k nalezení zde.

V průběhu přípravy návrhu projektu velmi doporučujeme včas kontaktovat vedoucího ústavu, na kterém by měl být projekt realizován.

Přihláška do soutěže se zasílá v listinné formě (rozhodná soutěžní verze) v obálce označné “Soutěž FDP” na adresu: Vysoká škola chemicko-technologická v Praze, Oddělení pro vědu a výzkum, Technická 3, 166 28 Praha 6, Česká republika

Současně je přihlášku v elektronické verzi ve formátu pdf třeba zaslat na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Více informací naleznete zde.

Zdroj: VŠCHT Praha