facebooktwittergoogleinstagram

Věda a výzkum

Portál Vědavýzkum.cz - Nezávislé informace o vědě a výzkumu

Ernst & Young - hlavní partner portálu Vědavýzkum.cz

Hlavní partner portálu
facebooktwittergoogleinstagram

Nadace Experientia nabízí stipendia na zahraniční pobyt

1. 3. 2019
Nadace Experientia nabízí stipendia na zahraniční pobyt

Je vám méně než 35 let, máte, anebo brzy budete mít ukončené Ph.D. studium a zároveň se ve svém výzkumu věnujete organické, bioorganické nebo medicinální chemii? Nadace Experientia nabízí roční stipendijní pobyt nebo odbornou stáž na prestižní zahraniční univerzitě dle vašeho vlastního výběru.

Nadace Experientia, která podporuje mladé vědce z oboru organické, bioorganické a medicinální chemie, nedávno oslavila pět let své existence. Od loňského roku nově uděluje start-up granty pro nadané vědce, kteří chtějí založit vlastní výzkumnou skupinu. Na odborných stážích v zahraničích dosud podpořila 10 mladých stipendistů. 

Pokud vás nabídka zaujala, stačí jen oslovit vybrané pracoviště a podat si žádost o udělení příspěvku. Kompletní písemnou žádost včetně všech požadovaných příloh pošlete do 15. března pomocí online formuláře, emailem (ve formátu pdf), poštou, nebo ji zaneste osobně na adresu Nadace Experientia. Potvrzení o přijetí žádosti obdržíte e-mailem.

Hodnoceny budou vaše dosavadní studijní a odborné výsledky a kvalita a originalita vašeho projektu. Kromě správní rady nadace budou váš projekt posuzovat také nezávislí odborní experti z členů Advisory Board. O výsledku bude rozhodnuto nejpozději do 30. června 2019.

Více informací o stážích naleznete zde.

 

Zdroj: Experientia.cz