facebooktwittergoogleinstagram

Věda a výzkum

Portál Vědavýzkum.cz - Nezávislé informace o vědě a výzkumu

Ernst & Young - hlavní partner portálu Vědavýzkum.cz

Hlavní partner portálu
facebooktwittergoogleinstagram

Soutěž Agregátor 2020 podpoří spolupráci start-upů

7. 9. 2020
Soutěž Agregátor 2020 podpoří spolupráci start-upů

Pět členů Sítě inkubátorů EU-Indie (Incubateur Descartes - Francie, Technoport - Lucembursko, AIC-Aartech - Indie, inovační park IIM v Kalkatě - Indie a SRiX - Indie) spojilo své síly s africkými inkubátory v rámci Inovačního partnerství Afrika-Evropa a společně vyhlásily výzvu k podání žádosti na téma boje s COVID-19, a to prostřednictvím nové soutěže Agregátor 2020.

agregátor

Cílem této soutěže je identifikovat, odměnit a propagovat inovativní začínající podniky a malé a střední firmy, které poskytují řešení zdravotní krize Covid-19, mají zájem rozšířit se do Evropy, Indie nebo Afriky a chtějí se stát tzv. molekulárním start-upem. Molekulární start-up je asociace různých start-upů pod jednou hlavičkou. Smyslem je zvýšit jejich růst a dát jim nové příležitosti na mezinárodním trhu.

Start-upy budou vybírány na základě podobné vyspělosti z hlediska vývoje, vyvíjených produktů nebo služeb či stejného cílového trhu. Tři start-upy s nejvyšším potenciálem stát se začínajícími molekulárními podniky získají cestovní příspěvek do jiného regionu. 

 Uzávěrka přihlášek pro start-upy je 30. října 2020.


Více informací naleznete zde.

 

Autor: Vědavýzkum.cz (SA)

Zdroj: Incubateur Descartes