facebooktwittergoogleinstagram

Věda a výzkum

Nezávislé informace o vědě a výzkumu

Ernst & Young - hlavní partner portálu Vědavýzkum.cz

Hlavní partner portálu
facebooktwittergoogleinstagram

Stále se lze přihlašovat na stáže v ERC

14. 8. 2019
Stále se lze přihlašovat na stáže v ERC

Do 30. srpna 2019 se mohou přihlašovat zájemci o placenou pětiměsíční stáž v Evropské výzkumné radě (ERC). Může se na ní hlásit kdokoliv s vysokoškolským titulem a dobrou znalostí alespoň dvou evropských jazyků.

home trainees office 02

Stáže, které Evropská výzkumná rada jako jedna z institucí Evropské unie nabízí, se týkají především administrativy a překladatelství. Stáž, na kterou je toto výběrové kolo vyhlášeno, se bude konat v období od března 2020 do července 2020.

Zájemci musí nejprve projít prvním kolem výběru prostřednictvím European Traineeship Office. Mezi základní požadavky patří: ukončené VŠ vzdělání alespoň na bakalářském stupni, dále musí velmi dobře ovládat alespoň dva evropské jazyky. Zájemce dále nesmí mít pracovní zkušenost s žádnou institucí EU delší než 6 týdnů. Pro přihlašování neexistuje věkové omezení.

Pokud bude zájemce vybrán, může očekávat standardní pracovní nasazení po dobu pěti měsíců. Stážisté také dostávají měsíční plat ve výši 1197 eur. Neúspěšní uchazeči se mohou hlásit znovu bez omezení.

Přihlašovat se je možné do 30. srpna 2019 prostřednictvím tohoto portálu.

 

Autor: Vědavýzkum.cz (JT)

Zdroj: ERC, Evropská komise