instagramfacebooktwittergoogle
Nezávislé informace o vědě a výzkumu
instagramfacebooktwittergoogle

Stipendium na výzkum ve Velké Británii

13. 12. 2017
Stipendium na výzkum ve Velké Británii

Akademie Spojeného království pro humanitní a společenské vědy The British Academy nabízí zahraničním výzkumníkům stipendia na výzkumný pobyt na britských univerzitách a dalších vědeckých institucích.

Právě otevřená výzva v programu Visiting Felllowships nabízí zájemcům z humanitních a společenskovědních oborů z celého světa stipendium na pokrytí až šestiměsíčního výzkumného pobytu ve Velké Británii. Výzva je určena vědcům v jakékoliv fázi kariéry, od postdoktorandů po seniorní výzkumníky.

V rámci aktuální výzvy je plánováno udělit přibližně 60 stipendií. Podporu ve výši 33 000 liber lze využít na životní a ubytovací náklady, dopravu i výzkumné účely, 50 % podpory je také určeno jako příspěvek pro hostící instituci.

Žádosti musí být odevzdány online přes Flexi-Grant system a to nejpozději do 31. ledna 2018. Více informací naleznete na webu The British Academy, s dotazy se můžete obracet i na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Zdroj: British Academy


Další příležitosti k financování výzkumných aktivit a projektů sledujte také v našem kalendáři příležitostí.