facebooktwittergoogleinstagram

Věda a výzkum

Portál Vědavýzkum.cz - Nezávislé informace o vědě a výzkumu

IOCB Tech, s.r.o. - hlavní partner portálu Vědavýzkum.cz

Hlavní partner portálu
facebooktwittergoogleinstagram

Výzva Challenge Fund 2020

22. 5. 2020
Výzva Challenge Fund 2020

Je vyhlášeno jarní kolo přihlášek pro inovativní řešení v rámci iniciativy Challenge Fund: Partnerství pro Cíle udržitelného rozvoje mezi Českou republikou a Rozvojovým programem OSN. Přihlašovat se je možné do 30. června 2020.

Cílem iniciativy Challenge Fund: Czech Solutions for SDGs je zajistit přenos a sdílení českého know-how a inovací, které by přispěly k naplnění rozvojových cílů Agendy 2030 v šesti prioritních zemích: Bosně a Hercegovině, Etiopii, Gruzii, Kambodži, Moldavsku a Zambii. Témata pro jednotlivé země lze nalézt v textu výzvy.

Challenge Fund je určen pro české žadatele ze soukromého sektoru, veřejných institucí, nevládních organizací, vysokých škol i výzkumných pracovišť. Očekává se, že žadatelé budou na svých inovativních řešeních úzce spolupracovat s místními partnery pro zajištění udržitelnosti a potencionální replikovatelnosti projektu.

Zájemci mohou podat své přihlášky přes online přihlašovací systém do úterý 30. června 2020, 23.59 Istanbulského času (GMT +3).

Předpokládaný začátek projektů je červenec 2020 a jejich celková délka by neměla přesáhnout 12 měsíců. Financování v rámci Challenge Fundu se pohybuje mezi USD $20,000 and USD $40,000, přičemž se od žadatelů očekává spolufinancování v minimální výši 20 % celkových projektových nákladů.

Pro více informací navštivte webové stránky https://undp.cz/ nebo pošlete Váš dotaz na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 

Zdroj: UNDP

redakčně upraveno