facebooktwittergoogleinstagram

Věda a výzkum

Portál Vědavýzkum.cz - Nezávislé informace o vědě a výzkumu

IOCB Tech, s.r.o. - hlavní partner portálu Vědavýzkum.cz

Hlavní partner portálu
facebooktwittergoogleinstagram

Výzva CzechDemo 2017: české start-upy na zahraničních veletrzích

19. 1. 2017
Výzva CzechDemo 2017: české start-upy na zahraničních veletrzích

Dne 16.1. vyhlásila Agentura CzechInvest druhou výzvu projektu CzechDemo pro rok 2017. Začínající podnikatelé v ní mohou získat finanční podporu ve výši až 110 tisíc korun a vycestovat na mezinárodní veletrh TechCrunch Disrupt do New Yorku či San Franciska.

Z příspěvku lze hradit registraci, stánek, náklady na cestovné a překlady. Start-upy, které chtějí propagovat své výrobky a služby na TechCrunch Disrupt v New Yorku a San Francisku, mohou posílat vyplněnou přihlášku spolu s byznys plánem od 16. února 2017. Na každou akci je potřeba podat samostatnou přihlášku. Dokumenty pro účast na TechCrunch Disrupt New York 2017 je nutno zaslat nejpozději do 23. února 2017, pro TechCrunch Disrupt San Francisko 2017 pak do 2. března 2017.

TechCrunch Disrupt patří do série jedné z největších start-upových akcí, které se konají v USA, Evropě i v Asii. Součástí dvoudenní konference jsou krom přednášek i Startup Battelfield ─ prezentace start-upů před investory s možností získání investice ve výši 50 tisíc dolarů, dále Hackathon ─ dvoudenní workshop zaměřený na tvorbu nových produktů a Start-up Alley ─ prostor pro prezentaci firem, start-upů a jejich podporovatelů.

Projekt CzechDemo je realizován z programu Marketing, prioritní osy č. 2 „Rozvoj podnikání a konkurenceschopnosti malých a středních podniků“ v rámci Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost.

 

Zdroj: Agentura CzechInvest