facebooktwittergoogleinstagram

Věda a výzkum

Portál Vědavýzkum.cz - Nezávislé informace o vědě a výzkumu

Ernst & Young - hlavní partner portálu Vědavýzkum.cz

Hlavní partner portálu
facebooktwittergoogleinstagram

Podpořte nás v soutěži Křišťálová lupa 2018!

10. 8. 2018
Podpořte nás v soutěži Křišťálová lupa 2018!

Rozhodli jsme se přihlásit portál Vědavýzkum.cz do letošního ročníku soutěže Křišťálová lupa pořádané serverem Lupa.cz. Podpořte náš portál online nominací a hlasováním o Cenu českého internetu a přispějte tak k jeho dalšímu rozvoji.

Od svého vzniku v září 2016 doznává portál Vědavýzkum.cz průběžných změn – věříme že k lepšímu. Vzrostl počet členů redakce a s ním roste i počet původních publikovaných článků či rozhovorů. Přibyly také některé nové funkcionality (kalendář příležitostí) a další pro vás připravujeme. Tomu odpovídá také postupný růst návštěvnosti portálu, která se v polovině roku 2018 pohybuje na úrovni 20 tisíc návštěvníků za měsíc, v průměru kolem 650 každý den.

Ukazuje se, že velká skupina čtenářů je portálu věrná a opakovaně se na něj vrací, což nás motivuje k další práci. Letos jsme se rozhodli zúčastnit se s portálem soutěže Křišťálová lupa, jejímž cílem je zvolit nejzajímavější a nejprospěšnější projekty, služby a osobnosti českého Internetu. Budeme rádi, pokud se nám díky účasti v soutěži podaří ještě více rozšířit povědomí o portálu a dostat tak relevantní informace o oblasti výzkumu, vývoje a inovací k té správné cílové skupině.

Pokud nás chcete podpořit, můžete vyplnit nominační formulář, v němž portál nominujete například do kategorie „Zájmové weby“ a věnujete mu tak jeden nominační hlas. Nominace je možné podávat do 27. srpna 2018.

Závěrečné hlasování veřejnosti bude probíhat od 20. září do 1. listopadu 2018. I v něm můžete portál podpořit svým hlasem.

 

Redakce portálu Vědavýzkum.cz