Vytisknout tuto stránku

Portál Vědavýzkum.cz na Rádiu ZET

9. 11. 2017
Portál Vědavýzkum.cz na Rádiu ZET

Nově se můžete s informacemi z portálu Vědavýzkum.cz setkávat pravidelně také v českém éteru. Navázali jsme spolupráci s Rádiem ZET, pro které budeme pravidelně přinášet týdenní shrnutí novinek z oblasti výzkumu a vývoje.

Ve středu 8. listopadu 2017 byl na vlnách Rádia ZET vysílán první vstup, ve kterém se moderátorka Romana Navarová dotazovala na nedávno publikovaná data Českého statistického úřadu. Posluchače rádia jsme informovali například o poklesu výdajů na výzkumu a vývoj za rok 2016 a o výsledcích šetření o licencích na předměty průmyslového vlastnictví.

S nejzajímavějšími informacemi uplynulého týdne z oblasti výzkumu a vývoje posluchače Rádia ZET seznámíme pravidelně každou středu. Zpětně si pak můžete poslechnout záznam na webových stránkách rádia.

Vysílání Rádia ZET (dřívější BBC) je postaveno především na informacích z byznysu a podnikání. Naladíte jej na těchto frekvencích vždy ve všedních dnech od 6:00 do 19:00 a o víkendech od 7:00 do 18:00. V ostatních časech zde naladíte anglické vysílání BBC World Service.

zet

 

 

 

 


Autor: Vědavýzkum.cz (JS)