facebooktwittergoogleinstagram

Věda a výzkum

Portál Vědavýzkum.cz - Nezávislé informace o vědě a výzkumu

Ernst & Young - hlavní partner portálu Vědavýzkum.cz

Hlavní partner portálu
facebooktwittergoogleinstagram

Předvánoční bilance portálu Vědavýzkum.cz

18. 12. 2018
Předvánoční bilance portálu Vědavýzkum.cz

Pomalu končí rok 2018 a všichni se připravujeme na začátek roku dalšího. Dovolte podělit se s vámi o to, co nás čeká na portále Vědavýzkum.cz v následujícím roce 2019.

Předně vám všem, našim čtenářům, chceme poděkovat za to, že o informace na našem portále máte zájem. V říjnu letošního roku jsme zaznamenali rekord – téměř 24 000 návštěv. Těší nás také váš zájem na sociálních sítích – na Facebooku nás sleduje 1 564 a na Twiteru 1 292 lidí.

Dále děkujeme všem blogerům a těm, kteří nám zasílají své názory na různá témata v české vědě. A také institucím zásobujícím nás tiskovými zprávami, z nichž se snažíme vybírat pro naše čtenáře ty nejzajímavější. V neposlední řadě děkujeme všem partnerům a spolupracujícím institucím, bez kterých by pokrytí provozu našeho portálu nebylo možné. S většinou z nich počítáme i pro příští rok a jsme rádi, že se jim náš projekt líbí a podporují nás. Myslíme, že vše, co jsme si předsevzali na konci minulého roku, se nám podařilo splnit.

FMcartoon09nilustrace: František Mizera

Jak dál?

Do dalšího roku pro vás chystáme pouze drobné změny. Od konce tohoto týdne se přesouváme na nový server – což by mělo znamenat, že čtení a hledání na portále by mělo být rychlejší. Migrace dat bude probíhat mezi čtvrtkem 20. a pátkem 21. 12., takže vás všechny prosíme o shovívavost, kdybyste zaznamenali drobné technické nedostatky.

Drobně změníme vzhled portálu – budeme mít upravené logo a ikony u všech našich rubrik. Funkce a struktura portálu ale zůstávají stejné, takže se v tomto směru nic měnit nebude. I nadále budeme zasílat úterní newsletter – a to i mezi svátky a na Nový rok. Jenom chceme připomenout, že v newsletteru vždy najdete pouze výběr našich článků. Každý týden jich uveřejníme v průměru 26 včetně nabídky pracovních pozic.

Za celou redakci vám přejeme příjemné prožití svátků a vše dobré v roce 2019 – samozřejmě s informacemi z portálu Vědavýzkum.cz

 

Za redakci

Aleš Vlk