facebooktwittergoogleinstagram

Věda a výzkum

Portál Vědavýzkum.cz - Nezávislé informace o vědě a výzkumu

IOCB Tech, s.r.o. - hlavní partner portálu Vědavýzkum.cz

Hlavní partner portálu
facebooktwittergoogleinstagram

Příjemné prožití vánočních svátků

23. 12. 2019
Příjemné prožití vánočních svátků

Přejeme všem čtenářům, autorům a partnerům příjemné prožití vánočních svátků. Svůj odpočinek a sbírání sil do nového roku si můžete samozřejmě zpříjemnit s články na našem portále.

PF2

Letošní rok se pomalu chýlí ke konci a nastává čas, který bychom všichni měli věnovat především rodině, přátelům a odpočinku. Zajímavé články, kterými si můžete tento čas ještě více zpříjemnit, najdete na portále Vědavýzkum.cz i v posledních dnech konce roku. Těšit se můžete na minimálně tři příspěvky denně. I mezi svátky budeme rozesílat týdenní newsletter, tak jak jste zvyklí.

Chtěli bychom poděkovat všem našim čtenářům za stále rostoucí přízeň, ze které máme radost již déle než tři roky. Současně děkujeme všem, kteří se podílejí na obsahu portálu – blogerům a autorům, kteří nám zasílají články a názory. A také institucím, které nás zásobují tiskovými zprávami, z nichž se snažíme vybírat ty nejzajímavější.

V neposlední řadě děkujeme všem spolupracujícím institucím a partnerům, kteří nám umožňují pokrýt náklady na provoz portálu a i jinak nás podporují a propagují.

 

Příjemné prožití vánočních svátků Vám přeje redakce.

vedavyzkum logo