facebooktwittergoogleinstagram

Věda a výzkum

Portál Vědavýzkum.cz - Nezávislé informace o vědě a výzkumu

Ernst & Young - hlavní partner portálu Vědavýzkum.cz

Hlavní partner portálu
facebooktwittergoogleinstagram

Společnost EY Česká republika se stala partnerem portálu Vědavýzkum.cz

8. 2. 2018
Společnost EY Česká republika se stala partnerem portálu Vědavýzkum.cz

Spolupráce s významnými institucemi a společnostmi, které jsou aktivní v oblasti výzkumu a vývoje, je pro portál Vědavýzkum.cz klíčová. Jejich řady nyní rozšířila společnost EY Česká republika. Stala se hlavním partnerem portálu pro rok 2018.

EY je přední celosvětová firma poskytující služby v oblasti auditu, podnikového poradenství a řízení rizik, transakčního, daňového a právního poradenství. Závazkem EY je přispívat k tomu, aby svět fungoval lépe.

„V EY chceme propojovat vědu, veřejnou správu a byznys. Při vyvíjení našich služeb hrají kromě toho hlavní roli inovativní nápady. Spolupráce s portálem Vědavýzkum.cz je pro nás tedy jen dalším krokem, jak plnit naši roli, sdílet zkušenosti a posílit naši pozici lídra v oblasti inovací,“ říká Romana Smetánková, Associate Partner oddělení poradenství pro veřejný sektor ve společnosti EY.

EY byla jednou z prvních poradenských firem, které otevřely své kanceláře ve střední a východní Evropě. V České republice působí již od roku 1991. V současnosti má přes 1 100 zaměstnanců, kteří pracují v kancelářích v Praze, Brně a Ostravě. EY poskytuje poradenské služby téměř dvěma tisícovkám českých i mezinárodních klientů. Pracuje pro dvacet firem z české top 30 a pro všech pět největších bank v zemi.

Mezi partnery jednotlivých rubrik a spolupracující instituce portálu dále patří Akademie věd ČR, Grantová agentura ČR, Technologická agentura ČR, Technologické centrum AV ČR, Úřad průmyslového vlastnictví, Agentura CzechInvest, Advokátní kancelář HOLEC, ZUSKA & Partneři, PatentEnter, Naviga4, Transfera.cz, IOCB Tech, alevia, Tertiary Education & Research Institute, Rádio ZET a portál Researchjobs.cz.

 

Zdroj: Vědavýzkum.cz (JS)