facebooktwittergoogleinstagram

Věda a výzkum

Portál Vědavýzkum.cz - Nezávislé informace o vědě a výzkumu

Ernst & Young - hlavní partner portálu Vědavýzkum.cz

Hlavní partner portálu
facebooktwittergoogleinstagram

CzechDemo podpoří účast na veletrhu podle vlastního výběru

15. 2. 2020
CzechDemo podpoří účast na veletrhu podle vlastního výběru

Nová podoba projektu CzechDemo umožní zájemců vybrat si, na jakou technologickou konferenci či veletrh v rámci získané podpory vyjedou. Vynaložené prostředky by tak měly jít přímo na míru potřebám jednotlivých podniků. Do nového kola projektu CzechDemo se lze hlásit do 29. února 2020.

Požadavky každého mohou být rozdílné tak, jak se liší jeho podnikatelské zaměření. Proto v rámci projektu CzechDemo, ve kterém vybíráme konkrétní technologické konference, jako jsou Unbound London, Collision Toronto nebo Innovfest Singapore, nabízíme také jedinečnou příležitost vyjet na konferenci, kterou si vy sami zvolíte. Měla by co nejlépe reflektovat předmět vašeho podnikání a podpořit váš rozvoj.

Této možnosti už využil startup Hardwario, který přináší multifunkční průmyslové IoT stavebnice, a náš projekt si pochvaluje. „Nový formát CzechDemo je přesně to, na co jsme čekali. Díky němu jsme se mohli zúčastnit BETT Show v Londýně, veletrhu, který přináší mnoho obchodních příležitostí pro startupy zaměřující se na vzdělávací technologie, jako je ten náš,“ říká zakladatel Hardwaria Alan Fabik. „Na konferenci jsme získali přes 80 relevantních kontaktů, zejména možných obchodních a technologických partnerů, a ověřili jsme si zájem o naše produkty mezi britskými učiteli,“ dodává Fabik.

Chcete CzechDemo vyzkoušet i vy? Na vámi zvolenou akci poskytneme podporu v hodnotě až 200 tisíc korun, která zahrnuje vstup na akci s vlastním stánkem, letenky i mentoring. Podmínkou je, že se veletrh musí konat v druhé polovině roku 2020 a musí být v oboru vašeho podnikání. Hlásit se můžete do 29. února 2020. Podrobnosti včetně informací k podávání přihlášek naleznete zde.

CzechDemo barva 300x135 

 

Zdroj: CzechInvest (redakčně upraveno)