facebooktwittergoogleinstagram

Věda a výzkum

Portál Vědavýzkum.cz - Nezávislé informace o vědě a výzkumu

IOCB Tech, s.r.o. - hlavní partner portálu Vědavýzkum.cz

Hlavní partner portálu
facebooktwittergoogleinstagram

Druhá výzva v programu CzechStarter

5. 10. 2017
Druhá výzva v programu CzechStarter

Tréninkový program CzechStarter agentury CzechInvest je určen začínajícím malým a středním podnikům s inovativním produktem či službou. Díky podpoře agentury mohou po 7 měsíců rozvíjet své aktivity prostřednictvím poskytovaných služeb mentoringu a poradenství.

V tzv. Basic fázi pomohou mentoři vybraným českým start-upům překonat počáteční potíže při rozjezdu jejich podnikání a vylepšit fungování jejich společnosti. Během sedmiměsíčního programu získají pomoc od těch nejlepších v oboru v podobě praktických zkušeností s komercializací produktu či služby. Start-upy za tímto účelem mohou využít až 150 hodin mentoringu podle svých individuálních potřeb.

Splní-li start-upy podmínky, budou moci vycestovat na dvoutýdenní akcelerační camp do kolébky start-upů – Silicon Valley, kde mohou načerpat zkušenosti a náhlednout do podnikatelského ekosystému vyspělého trhu.

Podrobné podmínky výzvy a další informace naleznete na webových stránkách http://www.czechstarter.org/ a http://www.podporastartupu.cz/. Příjem přihlášek bude umožněn od 2. do 16. listopadu 2017.

 

Zdroj: CzechInvest