facebooktwittergoogleinstagram

Věda a výzkum

Portál Vědavýzkum.cz - Nezávislé informace o vědě a výzkumu

Ernst & Young - hlavní partner portálu Vědavýzkum.cz

Hlavní partner portálu
facebooktwittergoogleinstagram

Druhý běh start-upového programu ideaSTART

3. 5. 2017
Druhý běh start-upového programu ideaSTART

Pomocnou ruku při rozjezdu firmy nabízí začínajícím podnikatelům Jihočeská agentura pro podporu inovačního podnikání ve spolupráci s Jihočeskou hospodářskou komorou. Dohromady vytvořily program ideaSTART, který je koncipován jako intenzivní vzdělávací a tréninkový kurz. V listopadu 2016 byl úspěšně realizován pilotní běh, letos v září bude odstartován další ročník.

Program IdeaSTART je určený pro jihočeské začínající podnikatele s historií nepřesahující 3 roky. Celý program je postavený na bázi odborných workshopů na specializovaná témata. Můžete je absolvovat všechny nebo pouze ty, které Vás nejvíce osloví, avšak podmínkou pro poskytnutí programu ideaSTART zdarma je absolvovat min. 75 % workshopů a seminářů a také prezentování podnikatelského záměru před odbornou porotou. Workshopy jsou založeny na úzkém kontaktu mentora s účastníkem programu.

Odborné workshopy budou zahájeny již v září tohoto roku a budou pořádány vždy 2-3 dny v týdnu od 8.30 do 15.30 h v průběhu září a října 2017. Místem konání ideaSTARTu je zasedací místnost v I. etapě Jihočeského vědeckotechnického parku, Na Zlaté stoce 1619, v Českých Budějovicích. Stačí pouze vyplnit přihlášku a poté ji zaslat na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. V průběhu července bude vybráno 10 nejlepších podnikatelských projektů, jejichž zástupci budou moci program ideaSTART absolvovat.

Aktuální informace budou postupně zveřejňovány zde.

 

Zdroj:

jaip