facebooktwittergoogleinstagram

Věda a výzkum

Portál Vědavýzkum.cz - Nezávislé informace o vědě a výzkumu

Ernst & Young - hlavní partner portálu Vědavýzkum.cz

Hlavní partner portálu
facebooktwittergoogleinstagram

Evropský projekt My-Gateway zve startupy na Slush Helsinki 2019

9. 7. 2019
Evropský projekt My-Gateway zve startupy na Slush Helsinki 2019

Evropský projekt My-Gateway vyhlásil v pondělí 1. července 2019 otevřenou výzvu pro české, rumunské a slovinské startupy, které se mohou až do konce července přihlásit a získat jednu volnou vstupenku na uznávanou mezinárodní konferenci Slush Helsinki 2019.

Konference Slush Helsinki má pro startupy velký potenciál. Dva tisíce investorů pátrá během jejího konání po dalším unicornovi, 700 novinářů hledá poutavé a nadějné příběhy a tisíce návštěvníků každý rok sleduje dění ve světě prostřednictvím expozic, stánků a prezentací.

Slush je bezesporu ve startupovém světě pojem. Jen lístek na akci se pro návštěvníka pohybuje v hodnotě několika set EUR a právě otevřená výzva projektu My-Gateway, kterou v ČR zastupuje agentura CzechInvest, nabízí možnost získat volný vstup pro startupy z celé České republiky.

Zájemci z řad českých startupů naleznou veškeré důležité informace včetně podmínek účasti přímo na stránkách projektu My-Gateway. Vyplnění formuláře trvá cca 15 minut a výsledek soutěže se startup dozví na začátku srpna po zhodnocení komisí. Cestovní náklady (ubytování a letenky) hrazeny v rámci výzvy nejsou. Výzva je otevřena do konce července.

SLUSH OPEN CALL POST Mesa de trabajo 1 copia 3

 

Zdroj: CzechInvest