facebooktwittergoogleinstagram

Věda a výzkum

Portál Vědavýzkum.cz - Nezávislé informace o vědě a výzkumu

Ernst & Young - hlavní partner portálu Vědavýzkum.cz

Hlavní partner portálu
facebooktwittergoogleinstagram

Podnikatelské inkubátory v Silicon Valley, New Yorku a Singapuru čekají na další české start-upy

25. 10. 2017
Podnikatelské inkubátory v Silicon Valley, New Yorku a Singapuru čekají na další české start-upy

Šanci pobývat po tři měsíce v podnikatelském inkubátoru v New Yorku, Silicon Valley nebo Singapuru, a akcelerovat tak své podnikání, mají nyní další české start-upy. CzechInvest vyhlásil další, v pořadí druhou výzvu pro podávání přihlášek do projektu CzechAccelerator.

Na účastníky čeká plně hrazený pobyt v inkubátoru a další služby jako jsou letenky, poradenství, mentoring, účast na workshopech a networkingových akcích, zpracování a překlad marketingových materiálů či poradenské služby v oblasti ochrany duševního vlastnictví, které CzechInvest hradí z 50 až 85 procent. Přihlášky agentura přijímá od 23. do 30. listopadu 2017.

„Všichni přihlášení absolvují ještě v Česku několikadenní bootcamp, během kterého je čekají přednášky a workshopy. I když je komise pro účast v zahraničním inkubátoru třeba nakonec nevybere, neodejdou s prázdnou,“ upřesňuje Markéta Havlová, ředitelka Odboru start-upů agentury CzechInvest. „Z bootcampu si odnesou cennou zpětnou vazbu na svůj business plán a zlepší si své prezentační dovednosti,“ dodává.

Úspěšný projekt CzechAccelerator již od roku 2011 podpořil 39 společností, a to celkovou částkou 23,3 miliony korun. V pokračování projektu, který CzechInvest spustil letos na jaře, je na podporu rozvoje českých začínajících inovativních firem připraveno 70 milionů korun. K účasti se přihlásilo již 10 firem, které nyní prochází hodnocením.

Přihlášky do projektu CzechAccelerator lze posílat poštou, na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo jí doručit osobně na podatelnu agentury CzechInvest či prostřednictvím datové schránky. Kompletní informace včetně podmínek účasti v projektu naleznete na stránkách projektu.

 

Zdroj: CzechInvest