facebooktwittergoogleinstagram

Věda a výzkum

Portál Vědavýzkum.cz - Nezávislé informace o vědě a výzkumu

Ernst & Young - hlavní partner portálu Vědavýzkum.cz

Hlavní partner portálu
facebooktwittergoogleinstagram

Soutěž pro začínají podnikatele Nejlepší startup 2017

30. 8. 2017
Soutěž pro začínají podnikatele Nejlepší startup 2017

Agentura Communa spolu s Hospodářskými novinami a Českou spořitelnou vyhlašují soutěž Nejlepší Startup 2017. Vítěz může získat příspěvek na rozjezd podnikání i přístup ke klíčovým investorům. Přihlášky je možné podávat do konce října.

Přihlásit se může firma nebo živnostník s maximálně tříletou podnikatelskou historií, a to do 31. října 2017 zde. Důraz je kladen především na inovace v oblasti technologií, stranou pozornosti nezůstanou ani zajímavé příběhy zakladatelů i samotných společností.

Vítěze určí celostátní porota složená z top investorů, zástupců velkých korporací a akcelerátorů z české republiky i zahraničí. Slavnostní vyhlášení proběhne v Praze na Žofíně v přímém přenosu ČT24 za účasti více než 400 hostů. Výhercům se otevře cesta k účasti v akceleračním programu StartupYard s možností získat až 30 000 eur a vedení od významných investorů.

Vloni se vítězem stala společnost Neuron soundware, která pomocí analyzování zvuků odhaluje poruchy na strojích.

Vyhlašovatelem soutěže jsou Hospodářské noviny, pořadatelem je agentura Communa, hlavním partnerem je Česká spořitelna a odborným garantem je akcelerátor StartupYard.

Více informací naleznete zde.

 nejlepšístartup

Zdroj: Firmaroku.cz