facebooktwittergoogleinstagram

Věda a výzkum

Portál Vědavýzkum.cz - Nezávislé informace o vědě a výzkumu

Ernst & Young - hlavní partner portálu Vědavýzkum.cz

Hlavní partner portálu
facebooktwittergoogleinstagram

Týden podnikání 2017

19. 9. 2017
Týden podnikání 2017

V týdnu od 13. do 19. listopadu 2017 se po celém světě koná opět Global Enterpreneurship Week – největší celosvětová událost na podporu podnikání zahrnující 163 zemí světa, jejímž posláním je globální rozvoj podnikání. V České republice událost pořádá institut ELAI již pátým rokem pod názvem Týden podnikání.

Každý rok přibývá více událostí a s tím i více návštěvníků - v loňském roce se v rámci Týdne podnikání pořádalo 135 doprovodných událostí s účastí 7 000 návštěvníků. Cílem Týdne podnikání ČR je oslavit podnikání jakožto chvályhodnou lidskou aktivitu pomáhající růstu české ekonomiky, nadchnout další osoby pro podnikání a poskytnout podnikajícím osobám pomocí široké škály pro ně zajímavých událostí inspiraci, nové kontakty, dodavatele a obchodní příležitosti.

Hostitelská organziace ELAI (European Leadership & Academic Institute Prague) nabízí možnost zapojit se do této celosvětové akce formou pořádání své vlastní doprovodné události. Pro více informací kontaktujte pořadatele na adrese: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Zdroj: ELAI

Global Enterpreneurship Week