facebooktwittergoogleinstagram

Věda a výzkum

Portál Vědavýzkum.cz - Nezávislé informace o vědě a výzkumu

IOCB Tech, s.r.o. - hlavní partner portálu Vědavýzkum.cz

Hlavní partner portálu
facebooktwittergoogleinstagram

V Las Vegas budou čtyři české start-upy shánět investory pro své projekty

1. 1. 2017
V Las Vegas budou čtyři české start-upy shánět investory pro své projekty

Vybraná čtveřice českých start-upů, které uspěly v hodnocení projektu CzechDemo agentury CzechInvest, se začátkem ledna 2017 vydá sbírat kontakty a příležitosti na prestižní několikadenní konferenci CES 2017 do Las Vegas.

Konference CES se koná 5. až 8. ledna 2017. Své projekty zde představí společnosti Oscar Tech, Six Guys Labs, XTND a PIXBUF. Dvě z nich už měly podobnou příležitost letos na podzim na TechCrunch Disrupt v Londýně.

CES je celosvětová akce s padesátiletou tradicí zaměřená na novinky a inovace ve spotřebitelských technologiích. Během veletrhu mohou firmy předvést své produkty na výstavní ploše, setkat se s potenciálními partnery a inspirovat se od ostatních vystavujících. V rámci akce se pořádá řada přednášek, návštěvníci se mohou dozvědět o nejnovějších trendech v různých oblastech jako je například 3D tisk. Na veletrhu se pořádá i soutěž CES 2017 Innovation Awards, která každoročně oceňuje nevšední design a zpracování produktu spotřebitelské technologie.

V celém projektu CzechDemo plánuje agentura CzechInvest podpořit více než 10 miliony korun až 144 českých firem a vyslat je celkem na 12 prestižních start-upových akcí po celém světě. Vybraní účastníci získají zvýhodněné služby, které zahrnují uhrazení registračního poplatku a poplatku na stánek do výše 75 procent z ceny, příspěvek na překlady ve výši 100 procent a zpáteční letenky pro dvě osoby hrazené z 50 procent. Projekt CzechDemo je realizován z programu Marketing, prioritní osy č. 2 „Rozvoj podnikání a konkurenceschopnosti malých a středních podniků“ Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost. Více o projektu CzechDemo naleznete zde.

 

Zdroj: Agentura CzechInvest