facebooktwittergoogleinstagram

Věda a výzkum

Portál Vědavýzkum.cz - Nezávislé informace o vědě a výzkumu

IOCB Tech, s.r.o. - hlavní partner portálu Vědavýzkum.cz

Hlavní partner portálu
facebooktwittergoogleinstagram

Výzva k předkládání žádostí o Středočeské inovační vouchery

13. 11. 2017
Výzva k předkládání žádostí o Středočeské inovační vouchery

Pokud jste malý či střední podnik a chcete, aby vaše firma držela krok s dobou, právě pro vás je určen Inovační voucher. Díky němu můžete inovovat svůj produkt nebo službu společně s univerzitou a navíc dostat dotaci až ve výši 150 000 Kč. Příjem žádostí potrvá od 13.11. až do 31.12.2017.

V posledních letech dochází na území Středočeského kraje k výraznému rozvoji podpůrné infrastruktury pro vznik a šíření inovací, jejíž součástí je i SIC. Pomoc při akceleraci projektů spolupráce mezi středočeskými inovačními firmami a akademickou sférou nabízí SIC pomocí svých programů. Jedním z nich jsou právě Středočeské inovační vouchery. SIC od svého vzniku rozdalo už desítky Inovačních voucherů a o tuto službu mimořádný zájem stále trvá. Veškeré informace i formuláře ke stažení naleznete zde.

SIC spolupracuje s nejvýznamnějšími univerzitami a výzkumnými institucemi v České republice. Vy se plně soustřeďte na podnikání, zatímco výzkumná organizace dodá potřebné znalosti. Rentgenová kamera s nejvyšším rozlišením na světě či fasáda, která sama čistí vzduch. To je jen pár příkladů, kde pomohl SIC Inovační voucher.

 

Zdroj: Středočeské inovační centrum