facebooktwittergoogleinstagram

Věda a výzkum

Portál Vědavýzkum.cz - Nezávislé informace o vědě a výzkumu

IOCB Tech, s.r.o. - hlavní partner portálu Vědavýzkum.cz

Hlavní partner portálu

Administrátor/ka vědecko-výzkumných projektů

22. 7. 2022

Pro naši Nemocnici Na Homolce hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici administrátor/ka vědecko-výzkumných projektů.

Staňte se součástí odborného týmu a spolupracujte na zajímavých inovativních klinických studiích s uznávanými českými lékařskými kapacitami.

  • Plný nebo částečný úvazek (3 dny v týdnu)
  • Absolventy rádi zaučíme

Náplň práce:

  • Administrace a supervize vědecko-výzkumných projektů a klinických studií
  • Příprava podkladů pro žádosti o dotační programy/granty
  • Příprava podkladů pro nové smlouvy o klinických studiích
  • Reporting (zprávy, analýzy a statistika)
  • Komunikace s výzkumnými týmy, poskytovateli dotací a zadavateli studií
  • Asistence při auditech klinických studií kontrolními orgány

Požadujeme:

  • Znalost programů Microsoft Office
  • Výbornou znalost českého jazyka
  • Pokročilou znalost anglického jazyka slovem i písmem (min. B2)

Výhodou pro Vás bude:

  • Praxe v oblasti projektového řízení dotačních programů
  • Orientace v procesech a ekonomice příspěvkových organizací
  • Znalost metodiky klinických studií a výzkumných projektů

Vaše osobnostní předpoklady:

  • Schopnost koncepční práce
  • Silná osobnost odolná vůči stresu
  • Výborné komunikační dovednosti
  • Samostatnost, spolehlivost, flexibilita
  • Schopnost dotahovat záležitosti do konce a dodržovat termíny

Nabízíme Vám:

  • Zajímavou a různorodou práci pro akreditované, moderní a prosperující zdravotnické zařízení
  • Motivující platové ohodnocení
  • Příspěvky z FKSP formou osobního konta (dovolená, penzijní připojištění, kupón MHD, kultura, sport apod.)
  • 5 týdnů dovolené
  • Mimořádné placené zdravotní volno (sick days)
  • Výborné stravování s příspěvkem zaměstnavatele
  • Relaxační centrum (bazén, sauna)
  • Kartu MultiSport
  • Možnost parkování u objektu
  • Školku pro zaměstnance v blízkosti areálu nemocnice
  • Další zaměstnanecké a sociální výhody

Nástup: Možný ihned nebo dle dohody

Oddělení: Odbor vědy a výzkumu

Více informací naleznete zde

Zdroj: Nemocnice Na Homolce