facebooktwittergoogleinstagram

Věda a výzkum

Portál Vědavýzkum.cz - Nezávislé informace o vědě a výzkumu

IOCB Tech, s.r.o. - hlavní partner portálu Vědavýzkum.cz

Hlavní partner portálu
facebooktwittergoogleinstagram

Analytik

20. 7. 2021
Analytik

Charles University Innovations Prague s.r.o. hledá kolegu/kolegyni na pozici: Analytik.

Charles University Innovations Prague s.r.o. je dceřiná společnost Univerzity Karlovy, která byla založena v roce 2018. Jejím cílem je přenos vědeckých poznatků do reálného života.

Analytik je u nás v CUIP esenciální pozicí. Je totiž zodpovědný za vyhledávání a rešeršování dostupných zdrojů a následnou interpretaci dat, tedy za oblast tvořící základy navazujících komercializačních aktivit. Na starosti má jak zpracování a prověřování informací takříkajíc od stolu, tak i sběr dat při telefonických či osobních setkáních s vědci a komerčními partnery.

V roli analytika:

Budeš tvořit most mezi vědci, jejichž technologie budeš připravovat k uvedení do praxe, a zástupci komerční sféry. V rámci schůzek s akademiky budeš sbírat detaily a klíčové informace ohledně zajímavých výzkumných projektů. Tato data využiješ k analýze trhu a vyhledání vhodných komerčních partnerů. Jelikož projekty pocházejí z různých oblastí, budeš se v nich muset umět rychle zorientovat. Nasbírané informace využiješ k přípravě marketingových materiálů, které budou následně základem pro navázání kontaktu a jednání se zástupci soukromé sféry, jichž se budeš také účastnit. Budeš součástí týmu, který pomáhá dostávat nové technologie na světlo světa!

Tady je to, co od tebe potřebujeme:

Vyžadujeme vysokoškolské vzdělání, ideálně v oblasti blízké informačním technologiím, znalost práce s daty a odbornou literaturou a kladný vztah k rešeršní činnosti. Výhodou je předchozí zkušenost z působení v akademické sféře. Velmi důležité je pro nás, abys byl schopný komunikovat a nebál se kontaktu s lidmi. Vyžadujeme znalost mluvené i psané angličtiny na vysoké úrovni včetně odborné slovní zásoby. Práce u nás není pro každého, máme tu vysoké tempo a nadšení pro práci, na oplátku jsme skvělá parta za kterou jsou vidět výsledky.

Co nabízíme:

Stabilní práci v oblasti nejnovějších technologií v kombinaci se 700 let starou institucí. Skvělé a přátelské pracovní prostředí s naprosto nadšeným týmem. Máme hezké a útulné kanceláře v centru Prahy. Nabízíme nový pracovní iPhone SE s tarifem, daty a MacBook. Pět týdnů dovolené. Smlouva na hlavní pracovní poměr, řada benefitů a hlavně - smysluplná práce.

COVID-19:

COVID-19 nás pracovně neovlivňuje, je tomu spíše naopak, jelikož se pohybujeme i v odvětví biotechnologií, které v době pandemie vzkvétá. V případě další pandemické vlny pokračujeme stabilně v práci.

Tak na co čekáš? Nastoupit můžeš klidně hned. Spolupráce s námi je zábavnou výzvou, které nebudeš litovat.

Informace o pozici:

Místo pracoviště: Petrská 1180/3, Praha - Nové Město

Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou

Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Plat: 40000 - 55000 Kč/měsíc

Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Zahraniční pracovní cesty, Vlastní organizace náplně práce, Dog-friendly office, Možnost studijního volna

Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Výborná)

Kontakt:

Zaměstnavatel: Charles University Innovations Prague s.r.o.

Kontaktní osoba: Otomar Sláma

Adresa:Petrská 1180/3, 11000 Praha 1, Česká republika

Jak se přihlásit:

Přihlásit se do výběrového řízení je možné pomocí formuláře.

 

Zdroj: CUIP