facebooktwittergoogleinstagram

Věda a výzkum

Portál Vědavýzkum.cz - Nezávislé informace o vědě a výzkumu

IOCB Tech, s.r.o. - hlavní partner portálu Vědavýzkum.cz

Hlavní partner portálu

FŽP: Projektový manažer (m/ž)

24. 8. 2021

Do rozrůstajícího týmu Fakulty životního prostředí hledáme zkušeného kolegu/kolegyni, který má zkušenosti s prací na projektech. Preferujeme dlouhodobou spolupráci na plný nebo částečný úvazek.

Hlavní náplň práce:

  • Řízení a vedení projektů
  • Pomoc s přípravou projektů dle vypsaných výzev
  • Vyhledávání výzev dle poskytovatelů
  • Zpětná vazba a pravidelný reporting činnosti vůči vedení fakulty
  • Komunikace s komerčním sektorem

Požadavky:

  • znalost projektového řízení
  • organizační schopnosti, logický úsudek a analytické myšlení
  • prezentační dovednosti a schopnost veřejného vystupování
  • vynikající znalost ČJ a AJ
  • VŠ vzdělání (znalost z oboru územního plánování, pozemkových úprav či krajinné ekologie výhodou)
  • PC znalost pokročilé úrovně
  • preciznost, samostatnost a cílevědomost

Nabízíme:

  • velmi zajímavou a samostatnou práci, prostor pro seberealizaci, příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
  • práci na hlavní pracovní poměr (nebo i částečný úvazek) na dobu určitou s možností prodloužení
  • odpovídající finanční ohodnocení a zaměstnanecké benefity
  • průběžnou individuální a týmovou supervizi
  • nástup nejlépe od 1.10.2021, případně dle dohody

Uzávěrka výběru: 15.9.2021

Zdroj: ČZU v Praze