Nezávislé informace o vědě a výzkumu
9. 11. 2018

Manažer(ka) výzkumných projektů

Pro posílení našeho týmu Středoevropského technologického institutu Masarykovy univerzity (CEITEC MU) hledáme novou kolegyni/ kolegu, která/ý nechce již dále pokračovat ve vědecké kariéře, ale přitom plánuje zůstat vědě nablízku. V grantové kanceláři můžete stavět na svých zkušenostech z výzkumu v oblasti živých věd a rozvíjet je v jiném kontextu a jiným způsobem.

Naše kancelář podporuje vědce v zatraktivňování jejich nápadů pro poskytovatele dotací, zpracováváme každoročně mnoho zajímavých vizí s cílem prezentovat je jako jasné a koherentní projekty.

Co bude Vaše náplň práce?

  • management a koordinace přípravy návrhů projektů, psaní návrhů, rozpočtování
  • hledání a aktivní tvorba příležitostí k podání projektů, především projektů mezinárodních projektů spolupráce v oblasti věd o živé přírodě
  • informační servis pro vědecké pracovníky
  • účast na školeních, workshopech a informačních dne o výzkumných grantech

Jaký/á byste měl/a být?

  • pokročilá úroveň mluvené i psané angličtiny
  • proaktivní přístup, výborné komunikační dovednosti, schopnost vyjednávat v multikulturním prostředí, ochota cestovat, organizační dovednosti
  • systematický a odpovědný přístup k práci, schopnost dodržovat a vynucovat přísné lhůty
  • dobrá znalost nástrojů MS Office (Excel, Word, PowerPoint)
  • zkušenost s výzkumem v oblasti věd o živé přírodě
užitečné, nikoliv však nutné, jsou:
  • zkušenost s řízením nebo administrací projektů, obzvlášť v mezinárodním prostředí

Co nabízíme?

  • práci na HPP pro prestižní vědecký institut působící v rámci univerzity
  • spolupráci s významnými vědeckými osobnostmi v inspirujícím, silně internacionalizovaném prostředí
  • nezávislou a odpovědnou práci
  • otevřený a přátelský kolektiv
  • work – life balance
  • příležitost učit se od svých kolegyň/kolegů i od rostoucí sítě zahraničních partnerů, se kterými sdílíme znalosti a zkušenosti
  • nabízíme vám výhody jako - 6 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní pojištění, stravenky, možnost stravování v Menze MU
Nástup: dohodou

Středoevropský technologický institut - Masarykova univerzita (CEITEC MU) je samostatným vysokoškolským ústavem, který vznikl na Masarykově univerzitě jako součást vědeckého centra excelence CEITEC - Středoevropského technologického institutu. CEITEC MU tvoří klíčovou část špičkové výzkumné infrastruktury, která poskytuje špičkové vybavení a optimální podmínky pro základní, ale i aplikovaný výzkum zejména v oblasti věd o živé přírodě.

Moderní budovu našeho institutu naleznete v Univerzitním kampusu Bohunice.

Více o nás se dočtete na našich webových stránkách.

V grantové kanceláři na CEITEC MU každý rok připravujeme a odesíláme kolem 120 návrhů projektů, včetně cca 30 k zahraničním grantovým agenturám. Organizujeme také školení, informační semináře a workshopy a jednotlivým vědeckým pracovníků poskytujeme poradenství ohledně cílených grantových strategií. Pracovat grantové kanceláři na CEITEC MU znamená neustálé učení se, plnění různorodých a náročných úkolů, které vyžadují dovednosti od rozpočtování po kreativní psaní.

Do předmětu emailu zadejte název pozice.

Zdroj: Masarykova univerzita