facebooktwittergoogle
Nezávislé informace o vědě a výzkumu

Mzdový/á účetní

23. 9. 2019

Česká zemědělská univerzita v Praze je veřejnou vysokou školou s více než 110. letou tradicí. Patří ke skupině největších univerzit v České republice se sídlem na Praze 6. Do našeho týmu hledáme zodpovědného a komunikativního kolegu/kolegyni na pozici Mzdová účetní.

Náplň práce

  • administrativní a poradenská činnost v oblasti mzdového účetnictví
  • kompletní zpracování a vedení mzdové agendy svěřeného úseku dle platné legislativy
  • zpracování pravidelné měsíční uzávěrky za svěřený úsek
  • agenda ročního zúčtování daní, náhrad mezd zaměstnanců, exekucí
  • práce s personálním a mzdovým informačním systémem Magion – zadávání a aktualizace dat

Požadavky

  • SŠ vzdělání
  • uživatelská znalost MS Office
  • min. 2 roky praxe na pozici mzdové účetní
  • orientace ve mzdových předpisech
  • znalost práce s informačním systémem (zkušenost se systémem Magion velkou výhodou)
  • schopnost komunikace v AJ výhodou
  • spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost, dobré komunikační schopnosti a ochota učit se novým věcem

Nabízíme

  • zajímavou, samostatnou a odpovědnou práci v příjemném prostředí
  • možnost odborného vzdělávání
  • 5 týdnů dovolené
  • možnost stravování v areálu univerzity s příspěvkem zaměstnavatele
  • možnost penzijního připojištění s příspěvkem zaměstnavatele
  • rekreace v podnikových zařízeních
  • firemní školka
  • 13. plat

Zdroj: Česká zemědelská univerzita v Praze