Nezávislé informace o vědě a výzkumu
1. 4. 2018

Pracovník/pracovnice Public a Media relations

Pracovník/pracovnice Public a Media relations

Děkan Lesnické a dřevařské fakulty Mendelovy univerzity v Brně vyhlašuje výběrové řízení na obsazení místa pro Děkanát LDF Pracovník/pracovnice Public a Media relations, úvazek 1,0.

Náplň práce:

Příprava, organizační zajištění a koordinace PR aktivit LDF, příprava tiskových zpráv a komunikace s médii, péče o vizuální identitu fakulty, příprava propagačních materiálů, publikací, reklamních předmětů, účast v komisi pro PR, v Redakční radě, při vydávání časopisu Mendel Green, přípravě výročních zpráv, informace a komunikace s absolventy, správa obsahu webu a sociálních sítí.

Požadavky na uchazeče:

Vysokoškolské vzdělání se zaměřením na mediální sféru či komunikaci výhodou. Výborné organizační, komunikační a prezentační dovednosti. Uživatelská znalost práce na PC a kancelářských aplikací. Schopnost samostatné tvůrčí činnosti vytvářet tiskové zprávy, kultivované vystupování na veřejnosti nebo v médiích. Časová flexibilita, řidičský průkaz skupiny B výhodou.

Nástup dle dohody.

Nabízíme: zodpovědnou a nestereotypní práci, zázemí instituce univerzitního typu, možnost dalšího vzdělávání a osobního rozvoje.

Písemné přihlášky s motivačním dopisem, strukturovaným životopisem a dokladem o vzdělání přijímá Oddělení personální a sociální, Mendelova univerzita v Brně, Zemědělská 1, 613 00 Brno, a to do 15ti dnů od zveřejnění. Přílohy přihlášky zaslané v elektronické podobě se uchazečům, kteří nepostoupili do užšího výběru, případně nebyli v užším výběru vybráni k přijetí, nevrací a budou skartovány.

Zdroj: LDF MENDELU

Partneři webu a spolupracující instituce