Nezávislé informace o vědě a výzkumu
4. 10. 2018

Projektový a finanční manažer/ka

Tajemník Filozofické fakulty Masarykovy univerzity vyhlašuje výběrové řízení na pozici Projektový/á a finanční manažer/ka.

Z důvodu posílení našeho týmu, a blížících se nových programových výzev hledáme kolegu/yni, kterého/kterou baví agenda v oblasti EU projektů.

Jaký/á byste měl/a být

  • ukončené  magisterské vzdělání ekonomického směru
  • praxe v přímé realizaci projektů z operačních programů EU podmínkou
  • zkušenosti s realizací OP VK / OP VVV
  • zkušenosti s finančním plánováním
  • analytické a projektové myšlení
  • inovativní přístup a komunikační schopnosti
  • znalost anglického jazyka slovem i písmem
  • výborné organizační schopnosti, samostatnost, spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost, schopnost týmové práce, ochota učit se nové věci
  • práce s PC na pokročilé úrovni
  • zkušenosti s prací v portálu MŠMT ISKP 14+ výhodou
  • zkušenosti z vysokoškolského prostředí výhodou
  • Co bude Vaše náplň práce?
  • spolupráce na přípravě projektových žádostí
  • administrace a vyúčtování Evropských projektů
  • proaktivní řešení vzniklých problémů
  • tvorba plánů, reportů a prezentace výsledků
  • komunikace s poskytovateli dotace a dalšími odděleními ( ekonomické, personální, kontrolní)
  • zpracování monitorovacích zpráv, žádostí o platbu v systému ISKP
  • sledování čerpání rozpočtu projektu

Co nabízíme?

  • odpovědnou a různorodou práci
  • zajímavé a dynamické pracovní prostředí
  • zázemí významné a úspěšné univerzity
  • možnost spolupráce na získaných projektech
  • zaměstnanecké benefity: Příspěvek na stravování, 6 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění
Přílohy k přihlášce: motivační dopis, strukturovaný životopis a kopie dokladů o vzdělání

V případě, že Vás nabízená pozice zaujala, zašlete přihlášku s požadovanými podklady k výběrovému řízení do 19. 10. 2018 formou e-přihlášky, kterou naleznete zde.