Nezávislé informace o vědě a výzkumu
22. 3. 2018

Projektový manažer/administrátor

Projektový manažer/administrátor

Fyzikální ústav AV ČR hledá do grantové kanceláře novou kolegyni/kolegu na pozici Projektový manažer/administrátor.

Fyzikální ústav AV ČR, v. v. i. (FZÚ) je veřejná výzkumná instituce, zaměřená na základní a aplikovaný výzkum v oblasti fyziky. FZÚ je největším ústavem Akademie věd České republiky s více než 1200 zaměstnanci, kde nemalý počet tvoří zahraniční pracovníci. Ambicí FZÚ je posouvat hranice lidského poznání a provádět špičkový výzkum elementárních částic, kondenzovaných systémů, optiky a fyziky plazmatu.

V rámci FZÚ se realizuje celá řada dlouhodobých projektů, a to nejen vědecko-technického zaměření, ale například v oblasti rozvoje lidských zdrojů, manažerských dovedností apod. Tyto projekty mají za cíl vytvářet vhodné podmínky pro uskutečňování přelomových objevů a zajištění dlouhodobé strategie kvalitní vědecko-výzkumné činnosti ve FZÚ.

Do grantové kanceláře hledáme novou kolegyni/kolegu na pozici: Projektový manažer/administrátor

Náplň práce:

Administrace projektů operačního programu OPVVV, komunikace s MŠMT, interní komunikace se zaměstnanci zodpovědnými za věcné plnění jednotlivých aktivit projektů, jejich revidování,vykazování a sledování implementace, zodpovědnost za plnění milníků, indikátorů a dodržování termínů, přípravu reportů a monitorovacích zpráv. Příprava podkladů pro finančního manažera projektu.

Požadavky:

 • VŠ vzdělání ekonomického/technického směru
 • Zkušenosti s administrací projektů min. 3 roky
 • Zkušenosti s administrací projektů OP VVV
 • Pečlivost, perfektní znalost a praxe v MS Office
 • AJ slovem i písmem na dobré úrovni
 • Výborné komunikační schopnosti

Nabízíme:

 • Příležitost participovat na administraci nového typu projektů v rámci celého FZÚ
 • Zajímavou a rozmanitou práci na plný úvazek
 • Podporu dalšího vzdělávání, osobního rozvoje a růstu
 • 5 týdnů dovolené a další zaměstnanecké výhody
 • Stravenky, 5 sick days k dovolené navíc

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám svůj strukturovaný životopis. Prosím uvádějte vždy následující text společně s Vaším e-mailem, abychom mohli pracovat s Vámi zaslanými údaji:

Souhlasím, aby mé osobní údaje, zaslané FZÚ AV ČR, v.v.i. se sídlem Na Slovance 2, 182 21 Praha 8 byly v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., použity výhradně pro účely zprostředkování zaměstnání a vedení databáze uchazečů o zaměstnání. Souhlas je dán na dobu jednoho roku a lze jej kdykoliv písemně odvolat.

Kontakt: Ing. Lenka Černá, HR Manager, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel. +420 733 690 901

Zdroj: Fyzikální ústav AV ČR, v.v.i.

 

Partneři webu a spolupracující instituce