Nezávislé informace o vědě a výzkumu
5. 12. 2018

Projektový manažer pro zahraniční projekty

Česká zemědělská univerzita v Praze vypisuje výběrové řízení na pozici Projektový manažer pro zahraniční projekty do projektového týmu Fakulty životního prostředí.

Do rozrůstajícího projektového týmu Fakulty životního prostředí hledáme projektového manažera / manažerku, který má vhled i do finančního managementu projektů zaměřených na vědu a výzkum a schopnost vyhledávat a organizovat mezinárodní projety jako jsou H2020. Preferujeme dlouhodobou spolupráci na plný nebo částečný úvazek. Vítáme zkušenosti s mezinárodními projekty a s problematikou životního prostředí.

Hlavní náplň práce:

  • vyhledávání výzev a příležitostí u českých a především evropských poskytovatelů grantů
  • spolupráce s vědeckým týmem při přípravě projektové žádosti a následně sledování realizace grantových projektů; komunikace s poskytovateli, koordinátory, partnery a řešiteli z kateder fakulty; příprava harmonogramů, rozpočtů
  • sledování informačních dnů, workshopů a seminářů organizovaných zadavateli grantů
  • zpětná vazba a pravidelný reporting činnosti vůči vedení fakulty

Požadavky:

  • vysokoškolské vzdělání
  • zkušenosti s tvorbou národních a mezinárodních grantových projektů
  • znalost projektového řízení a finančního managementu
  • organizační schopnosti, logický úsudek a analytické myšlení
  • prezentační dovednosti a schopnost veřejného vystupování
  • vynikající znalost ČJ a AJ, případně dalších cizích jazyků
  • VŠ vzdělání (znalost oboru životního prostředí výhodou)
  • PC znalost pokročilé úrovně
  • preciznost, samostatnost a cílevědomost
  • flexibilita

Nabízíme:

  • velmi zajímavou a samostatnou práci, prostor pro seberealizaci, příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
  • práci na hlavní pracovní poměr ( i na částečný úvazek) na dobu určitou s možností prodloužení
  • odpovídající finanční ohodnocení a zaměstnanecké benefity (dotované stravování, rekreace)
  • zaškolení
  • průběžnou individuální a týmovou supervizi
  • nástup nejlépe od ledna 2018, případně dle dohody

Zdroj: Česká zemědělská univerzita v Praze