facebooktwittergoogle
Nezávislé informace o vědě a výzkumu

Specialista / Specialistka veřejných zakázek

11. 9. 2019

Ředitel Středoevropského technologického institutu (CEITEC MU) vyhlašuje výběrové řízení na pozici: Specialista/tka veřejných zakázek.

Aktuálně do týmu provozního oddělení hledáme kolegu/yni, kterého/rou baví problematika veřejných zakázek a má zájem získat v této oblasti nové poznatky na významné vědecké instituci. Uvítáme zkušeného/zkušenou kandidáta/tku, ale jsme otevřeni také juniornějším uchazečům se základní znalostí problematiky veřejných zakázek.

Více o nás se dočtete na našich webových stránkách CEITEC MU.

Co bude Vaše náplň práce?

  • příprava, kontrola a kompletní administrace veřejných zakázek
  • průběžná evidence veřejných zakázek
  • administrativa spojená s vedením databáze smluv
  • práce s registrem smluv, uveřejňování smluv
  • sledování dodržování smluvních podmínek v procesu nákupu (termíny dodání, smluvní pokuty, reklamace apod.)
  • sledování dodržování uzavřených servisních smluv

Požadavky:

  • SŠ/VŠ
  • základní znalost problematiky veřejných zakázek podmínkou (důležitá je pouze základní orientace v této problematice, nikoliv detailní odborné znalosti)
  • znalost zákona č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách a zákona o registru smluv (předpis č. 340/2015 Sb.) výhodou (nikoliv podmínkou)
  • znalost práce s elektronickým nástrojem E-Zak výhodou (nikoliv podmínkou)
  • technické myšlení výhodou (nikoliv podmínkou)
  • čistý trestní rejstřík
  • organizační a komunikační schopnosti, pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost pří dodržování termínů
  • dobrá úroveň anglického jazyka
  • uživatelská znalost práce na PC – Google Docs, MS Office, administrace webových stránek

Co nabízíme?

  • práci na HPP pro prestižní vědecký institut působící v rámci Masarykovy univerzity
  • kombinaci stability Masarykovy univerzity a zároveň zajímavé prostředí uplatňující firemní principy
  • skvělý pracovní kolektiv
  • vstřícný přístup ke slaďování pracovního a osobního života
  • prostor pro osobní i profesní růst
  • možnost účastnit se vzdělávacích akcí a workshopů
  • možnost účastnit se programu Erasmus+ (možnost stáže na zahraničních univerzitách)
  • zaměstnanecké výhody jako je 6 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní pojištění, stravenky, možnost stravování v Menze MU, zvýhodněné vstupné do kina Scala, možnost zvýhodněných cvičebních lekcí pro
  • zaměstnance na Fakultě sportovních studií, která s CEITEC MU sousedí, možnost zvýhodněných tarifů u mobilního operátora
  • nástup možný ihned/případně dohodou
  • nabízíme plný úvazek, ale jsme otevřeni i kandidátům s požadavkem na částečný úvazek (nejméně však 0,8 úvazek, tedy 32 hodin týdně)
Do předmětu emailu zadejte název pozice.

Nebudeme-li Vás kontaktovat do 4 týdnů od zaslání Vašeho životopisu, byla v 1. kole výběrového řízení dána přednost jiným kandidátům. V odůvodněných případech může vyhlašovatel výběrové řízení prodloužit, přerušit nebo zrušit.

Začátek: ihned/dohodou

Otevřeno do: 30.9.2019

Zdroj: CEITEC MU