facebooktwittergoogleinstagram

Věda a výzkum

Portál Vědavýzkum.cz - Nezávislé informace o vědě a výzkumu

Ernst & Young - hlavní partner portálu Vědavýzkum.cz

Hlavní partner portálu
facebooktwittergoogleinstagram

Vedoucí Centra podpory přírodovědného vzdělávání

13. 5. 2020
Vedoucí Centra podpory přírodovědného vzdělávání

Děkan Přírodovědecké fakulty Univerzity J. E. Purkyně v Ústí nad Labem vypisuje výběrové řízení na obsazení místa vedoucího Centra podpory přírodovědného vzdělávání.

Požadavky:

  • vědecká hodnost minimálně Ph.D.,
  • VŠ vzdělání příslušného oboru,
  • organizační schopnosti,
  • velmi dobré komunikační, organizační a koordinační schopnosti,
  • orientace v oblasti vysokoškolského vzdělávání, vědy a výzkumu.

Přihlášky s životopisem, ověřenými doklady o akademických a vědecko-pedagogických titulech, přehledem vědecké a pedagogické činnosti a praxe a údaji o členství v odborných společnostech, seznamem publikační činnosti, motivačním dopisem a souhlasem se zpracováním osobních údajů v evidenci uchazečů o zaměstnání vedené za účelem účasti v nadcházejících výběrových řízeních podle čl. 6 odst. 1 písm. b) GDPR https://www.ujep.cz/wp-content/uploads/2019/09/SouhlasGDPR.docx zasílejte poštou na Zaměstnanecký odbor UJEP v Ústí nad Labem, Pasteurova 1, 400 96 Ústí nad Labem nebo emailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nejpozději do 20. 05. 2020.

Účastníkům výběrového řízení nevzniká nárok na úhradu nákladů výběrového řízení. Děkan si vyhrazuje právo výběrové řízení zrušit.

 

Zdroj: Univerzita J. E. Purkyně v Ústí nad Labem