facebooktwittergoogleinstagram

Věda a výzkum

Portál Vědavýzkum.cz - Nezávislé informace o vědě a výzkumu

IOCB Tech, s.r.o. - hlavní partner portálu Vědavýzkum.cz

Hlavní partner portálu
facebooktwittergoogleinstagram
Nabídky pracovních pozic

Nabídky pracovních pozic

Rada instituce Centra dopravního výzkumu, v. v. i., (dále jen CDV) vyhlašuje v souladu s § 18, odst. 2, písm. h) zákona č. 341/2005 Sb., o veřejných výzkumných institucích, v souvislosti s blížícím se koncem funkčního období současného ředitele výběrové řízení na pozici ředitele veřejné výzkumné instituce.

11. 9. 2020

Místo výkonu: Brno

Rektor Ostravské univerzity v Ostravě vypisuje výběrové řízení na obsazení pracovního pozice „metodik pro akreditace a hodnocení kvality".

31. 8. 2020

Místo výkonu: Ostrava

Univerzita Hradec Králové vyhlašuje výběrové řízení na pozici „administrátor/ka projektů Oddělení vědy a transferu znalostí".

29. 8. 2020

Místo výkonu: Hradec Králové

Prorektor pro strategii, rozvoj a účelovou činnost Mendelovy univerzity v Brně vyhlašuje výběrové řízení na obsazení místa Garanta klíčových aktivit strategického projektu OP VVV Konkurenceschopný absolvent Mendelovy univerzity v Brně, úvazek 1,0.

26. 8. 2020

Místo výkonu: Brno

INESAN vypisuje výběrové řízení na pracovní pozici výzkumný/á pracovník/ice. Do svého týmu hledáme kolegyni či kolegu se specializací na sociologický výzkum, sociální práci či evaluace.

20. 8. 2020

Místo výkonu: Praha

Fyzikální ústav AV ČR vyhlašuje výběrové řízení na pozici: Projektový/á manažer/ka.

19. 8. 2020

Místo výkonu: Praha