facebooktwittergoogleinstagram

Věda a výzkum

Portál Vědavýzkum.cz - Nezávislé informace o vědě a výzkumu

IOCB Tech, s.r.o. - hlavní partner portálu Vědavýzkum.cz

Hlavní partner portálu
facebooktwittergoogleinstagram
Nabídky pracovních pozic

Nabídky pracovních pozic

Ústav organické chemie a biochemie AV ČR (ÚOCHB), špičková evropská výzkumná instituce a jeden z nejúspěšnějších ústavů Akademie věd, hledá do své Projektové kanceláře, která pomáhá s přípravou zahraničních i českých grantových návrhů, projektového manažera.

23. 5. 2020

Místo výkonu: Praha

Česká zemědělská univerzita v Praze je třetí největší pražskou univerzitou s vysokým zastoupením zahraničních studentů i akademiků. Oddělení mezinárodních vztahů rektorátu hledá do svého týmu v rámci projektu „HR Award“ lektora anglického jazyka na plný či částečný úvazek.

16. 5. 2020

Místo výkonu: Praha

Oddělení mezinárodních vztahů rektorátu České zemědělské univerzity v Praze hledá do svého týmu pracovníka či pracovnici do nově zakládaného „Welcome Centre for International Scholars“.

15. 5. 2020

Místo výkonu: Praha

Výzkumný ústav práce a sociálních věcí, v. v. i. vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovní pozice Informační pracovník, knihovník/Informační pracovnice, knihovnice.

14. 5. 2020

Místo výkonu: Praha

Děkan Přírodovědecké fakulty Univerzity J. E. Purkyně v Ústí nad Labem vypisuje výběrové řízení na obsazení místa vedoucího Centra podpory přírodovědného vzdělávání.

13. 5. 2020

Místo výkonu: Ústí nad Labem

Tajemník Filozofické fakulty Masarykovy univerzity vyhlašuje výběrové řízení na pozici referent / referentka evropských/zahraničních projektů.

10. 5. 2020

Místo výkonu: Brno