facebooktwittergoogle
Nezávislé informace o vědě a výzkumu
facebooktwittergoogle

Navazující konference Implementace METODIKY 2017+

16. 5. 2018
Navazující konference Implementace METODIKY 2017+

Rada pro výzkum, vývoj a inovace ve spolupráci s Masarykovou univerzitou a Akademií věd ČR zve na navazující konference Implementace Metodiky 2017+. Dvě konferenční setkání se budou konat 21. 5. 2018 v Brně a 27. 6. 2018 v Praze.

Na konferenci bude představena metodologie hodnocení bibliometrickou analýzou, nově zejména s důrazem na detailní představení bibliometrické zprávy pro výzkumné organizace. Na základě závěrů oborových zpráv a zpráv ze skupin oborů zde budou zveřejněna pracoviště, která ve sledovaném období publikovala v nejprestižnějších časopisech příslušných oborů. Samostatně budou prezentovány výstupy hodnocení vybraných výsledků.

Úvodního slova se ujmou zástupci Rady pro výzkum, vývoj a inovace. Praktickou stránku hodnocení představí ředitel Odboru Rady pro výzkum, vývoj a inovace Ing. Marek a pracovníci dr. Miholová, dr. Nekorjak, dr. Majer a Mgr. Avakian. Odborný komentář k předloženým závěrům, zkušenosti s hodnocením a aktuální doporučení do dalších let implementace přednesou předsedové Odborných panelů.

Tato setkání navazují na úvodní konference konané v Olomouci a Praze v letošním roce (program setkání v Brně i Praze je totožný).

Konferenční setkání se uskuteční ve dvou termínech:

  • 21. 5. 2018 na Masarykově univerzitě v Brně (13–18h)
  • 27. 6. 2018 v budově Akademie věd ČR v Praze (13–18h)

V případě zájmu o účast je třeba se registrovat na e-mailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 

Zdroj: Úřad vlády ČR