Vytisknout tuto stránku

Prodloužení sběru vybraných výsledků v aplikaci SKV

26. 10. 2021
Prodloužení sběru vybraných výsledků v aplikaci SKV

Dne 30. října 2021 od 6:00 proběhne odstávka serverů www.isvavai.cz a rvvi.cz včetně skv21.rvvi.cz (aplikace SKV pro hodnocení v Modulu 1). Z tohoto důvodu je prodloužena lhůta pro výběr výsledků v aplikaci SKV do pátku 5. listopadu 2021.

Aplikace „SKV – Systém Kvalitních Výsledků“ zprovozněná od 1. 9. 2021 je určena pro sběr vybraných výsledků k hodnocení nástrojem vzdálených recenzí podle Metodiky 2017+.

Text výzvy pro sběr vybraných výsledků v pátém roce implementace Metodiky 2017+ včetně počtu a typu přihlašovaných výsledků, pokynů pro vkládání výsledků, limitů (rozpis počtu předkládaných vybraných výsledků podle VO) a dalších informací naleznete ZDE.

Dotazy týkající se Metodiky 2017+ směřujte na pracovníky Oddělení hodnocení výzkumných organizací prostřednictvím e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Technickou podporu spojenou s daty IS VaVaI zajišťují pracovníci Oddělení informačních systémů Odboru informatiky na e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 

Zdroj: RVVI