facebooktwittergoogleinstagram

Věda a výzkum

Portál Vědavýzkum.cz - Nezávislé informace o vědě a výzkumu

IOCB Tech, s.r.o. - hlavní partner portálu Vědavýzkum.cz

Hlavní partner portálu
facebooktwittergoogleinstagram

Česká mladá věda do šuplíku nepatří! Blíží se KRECon2016

21. 9. 2016
Česká mladá věda do šuplíku nepatří! Blíží se KRECon2016

V Národní technické knihovně se 6. a 7. 10. 2016 uskuteční odborná konference, zaměřená na uplatnění a praktické využití vědeckých výsledků mladých českých výzkumníků.

 

krecon

Knowledge, Research & Education Conference 2016 (KRECon)je primárně určena pro studenty technických věd, inženýrství a medicíny, zúčastnit se ovšem mohou i zájemci z jiných oborů. Kapacity z předních vědeckých pracovišť v České republice i zahraničí odhalí tajemství jejich úspěchu a poradí, jak se vědou uživit a mnohem více. Kromě přednášek na účastníky čeká také společenský večer s multimediální show a hudebním programem.

KRECon je první společná odborná událost platformy Kampus Dejvice (NTK, ČVUT v Praze, VŠCHT Praha, ÚOCHB AV ČR, UK a MČ P6), záštitu nad akcí převzalo MŠMT. Tématem 6. ročníku je stále aktuální otázka procesu uplatňování inovací a výzkumu do praxe. KRECon se zaměřuje především na mladé výzkumníky – studenty magisterského, doktorandského a postdoktorandského studia do 35let.

Přednášet a diskutovat s mladými vědci-studenty budou zástupci předních pracovišť z ČR i zahraničí. Mimo jiné Martin Fusek z ÚOCHB AV ČR, Christian Stein z Ascenion, Jiří Nantl z CEITEC nebo Otakar Fojt z Britského velvyslanectví.

Registrace je otevřená na www.krecon.cz, zvýhodněný poplatek činí pouhých 350Kč a kapacita je omezena!