facebooktwittergoogleinstagram

Věda a výzkum

Portál Vědavýzkum.cz - Nezávislé informace o vědě a výzkumu

IOCB Tech, s.r.o. - hlavní partner portálu Vědavýzkum.cz

Hlavní partner portálu
facebooktwittergoogleinstagram

Nabídka stáže na CTT Masarykovy univerzity

23. 4. 2019
Nabídka stáže na CTT Masarykovy univerzity

Centrum pro transfer technologií Masarykovy univerzity nabízí 2. ročník stáží pro pracovníky z transferu technologií a souvisejících oblastí. Zájemci budou moci nahlédnout do prostředí a chodu špičkového transferového pracoviště a získat mnoho praktických zkušeností. Stáže proběhnou v termínu 29. 7. - 9. 8. 2019 na CTT MUNI v Brně.

„Oceňuji prostor jak pro teoretické znalosti, tak konzultace reálných případů a vlastních nápadů. Inspirativní byly zejména tipy pro úpravu interních předpisů a smluvních podkladů při spolupráci se subjekty aplikační sféry,“ zhodnotil první ročník stáží účastník Ing. Lukáš Straňák z transferového pracoviště Ostravské univerzity.

I letos nabízí CTT MUNI řadu témat – od komplexního úvodu do problematiky, přes komercializaci výsledků VaV, právní problematiku, projektovou činnost a fungování TT pracoviště.

Stáže proběhnou v termínu 29. 7. - 9. 8. 2019 na CTT Masarykovy univerzity v Brně. Účast na stáži je zpoplatněná, dotazy na konkrétní podmínky směřujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Staze CTT 2019

 

Zdroj: Masarykova univerzita