Vytisknout tuto stránku

Nabídka stáže na CTT Masarykovy univerzity

23. 4. 2019
Nabídka stáže na CTT Masarykovy univerzity

Centrum pro transfer technologií Masarykovy univerzity nabízí 2. ročník stáží pro pracovníky z transferu technologií a souvisejících oblastí. Zájemci budou moci nahlédnout do prostředí a chodu špičkového transferového pracoviště a získat mnoho praktických zkušeností. Stáže proběhnou v termínu 29. 7. - 9. 8. 2019 na CTT MUNI v Brně.

„Oceňuji prostor jak pro teoretické znalosti, tak konzultace reálných případů a vlastních nápadů. Inspirativní byly zejména tipy pro úpravu interních předpisů a smluvních podkladů při spolupráci se subjekty aplikační sféry,“ zhodnotil první ročník stáží účastník Ing. Lukáš Straňák z transferového pracoviště Ostravské univerzity.

I letos nabízí CTT MUNI řadu témat – od komplexního úvodu do problematiky, přes komercializaci výsledků VaV, právní problematiku, projektovou činnost a fungování TT pracoviště.

Stáže proběhnou v termínu 29. 7. - 9. 8. 2019 na CTT Masarykovy univerzity v Brně. Účast na stáži je zpoplatněná, dotazy na konkrétní podmínky směřujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Staze CTT 2019

 

Zdroj: Masarykova univerzita