Vytisknout tuto stránku

Oznámení o vyhlášení 1. veřejné soutěže programu THÉTA

26. 10. 2017
Oznámení o vyhlášení 1. veřejné soutěže programu THÉTA

Technologická agentura ČR (TA ČR) informuje, že 1. veřejná soutěž v Programu na podporu aplikovaného výzkumu, experimentálního vývoje a inovací THÉTA bude vyhlášena 31. 10. 2017.

Cílem programu je prostřednictvím podpořených projektů přispět k naplnění vize transformace a modernizace energetického sektoru. Konkrétní informace k veřejné soutěži, k soutěžní lhůtě a podmínkám veřejné soutěže budou uvedeny v Zadávací dokumentaci spolu se strukturou elektronického návrhu projektu a s podmínkami pro jeho podání v den vyhlášení veřejné soutěže.

TA ČR zveřejnil dne 23. 10. 2017 seznam prioritních výzkumných cílů pro potřeby 1. veřejné soutěže programu THÉTA ve všech jeho podprogramech (Výzkum ve veřejném zájmu, Strategické energetické technologie, Dlouhodobé technologické perspektivy). Projekt však nemusí naplňovat ani jeden z prioritních výzkumných cílů.

Po vyhlášení první veřejné soutěže programu THÉTA bude TA ČR pořádat informační seminář. Termín a místo konání budou včas zveřejněny na webových stránkách TA ČR.

theta

 

Zdroj: TA ČR