facebooktwittergoogleinstagram

Věda a výzkum

Portál Vědavýzkum.cz - Nezávislé informace o vědě a výzkumu

IOCB Tech, s.r.o. - hlavní partner portálu Vědavýzkum.cz

Hlavní partner portálu
facebooktwittergoogleinstagram

SIC pomůže výzkumným organizacím a firmám s hledáním nových zaměstnanců

26. 3. 2019
SIC pomůže výzkumným organizacím a firmám s hledáním nových zaměstnanců

V loňském roce uzavřelo Středočeské inovační centrum (SIC) strategické partnerství s webovým portálem Researchjobs.cz. Ten se specializuje na inzerci pracovních pozic ve výzkumu, vývoji a inovacích (VaVaI) v ČR. Díky vzájemné spolupráci najdete na webu SIC nové nabídky zaměstnání výhradně na území Středočeského kraje.

vilda4

„Jedním z našich cílů je podporovat aktivity výzkumných organizací v regionu. Nejen v oblasti jejich spolupráce s průmyslem, ale také v získávání talentovaných vědců a studentů,“ říká Vilém Růžička, ředitel SIC. „Jsem rád, že můžeme využívat možností tak účinného nástroje, jakým je právě portál Researchjobs.cz. Věřím, že se nám díky tomu podaří přilákat pozornost českých i zahraničních uchazečů o práci ve Středočeském kraji v oblasti VaVaI.“

Na portálu Researchjobs.cz nyní nově naleznete také sekci Dizertace. Ta je zaměřena na inzerci témat dizertačních prací a je bezplatná. Služba vznikla jako reakce na poptávku ze strany automobilky ŠKODA AUTO, která službu využívá se svým doktorským programem. Sekce by měla podle tvůrců ResearchJobs.cz pomoci získat potenciálním kandidátům na doktorské studium přehled a nabídnout uchazečům možnost pracovat na konkrétních tématech či pracovištích.

V případě, že máte zájem o inzerci dizertačních prací nebo jste-li zaměstnavatel působící ve Středočeském kraji a chcete, abychom vám pomohli s šířením vašich vědeckých pozic na portálu ResearchJobs.cz i webu SIC, obraťte se prosím na Martinu Vycudilíkovou.

Nabídky na pozice v oblasti výzkumu a vývoje ve Středočeském kraji naleznete zde.

research job logo

Zdroj: SIC