facebooktwittergoogleinstagram

Věda a výzkum

Portál Vědavýzkum.cz - Nezávislé informace o vědě a výzkumu

IOCB Tech, s.r.o. - hlavní partner portálu Vědavýzkum.cz

Hlavní partner portálu
facebooktwittergoogleinstagram

Workshopy Marketing ve vědě

21. 4. 2022
Workshopy Marketing ve vědě

„Víte, co se říká o vědě, která nemá dobrý marketing? … vůbec nic!” Právě to se rozhodlo Středočeské inovační centrum změnit a zve na sérii 3 workshopů s názvem Marketing ve vědě a výzkumu. První workshop proběhne 26. dubna 2022.

Registrovat se můžete na celý seriál nebo si vybrat požadovaný workshop, dle vašich preferencí. Workshopy budou probíhat v odpoledních hodinách cca 13 – 16:00 hodin v Praze, v prostorách OPERO.

Registrovat se můžete zde.

26. dubna 2022 – Marketingová strategie

První workshop se zaměřuje na marketingovou strategii. Představí různé strategie, metodiky pro plánování, přehled práce s obsahem, lead generation kampaně, osvědčená schémata pro konkrétní cíle a mnohem více. Součástí jsou praktické tipy a možnost dalšího vzdělávání.

Program prvního workshopu naleznete zde.

31. května 2022 – Sociální sítě a emailing

Ve druhém workshopu s podtitulem „Efektivní komunikace – LinkedIn a emailing” se představí možnosti automatizace a personalizace, práci se šablonou a možnosti vyhodnocování. V LinkedIn se zaměří na principy a trendy, jak vytvořit kvalitní obsah, jak spravovat profil a pracovat s reklamou a mnohem více.

4. října 2022 – HR a employer branding

Důležitým workshopem bude zajisté i třetí workshop „HR a branding”. Dostane se tady k otázkám časové náročnosti, nižších platových ohodnocení, k problematice oddělení HR, a jak na propagaci a popularizaci při omezených financích, jak efektivně komunikovat informace a mnohé další.

 

Zdroj: Středočeské inovační centrum