facebooktwittergoogleinstagram

Věda a výzkum

Portál Vědavýzkum.cz - Nezávislé informace o vědě a výzkumu

Ernst & Young - hlavní partner portálu Vědavýzkum.cz

Hlavní partner portálu
facebooktwittergoogleinstagram

Cestovní mapa ESFRI 2021 - nový termín pro předkládání projektů

5. 4. 2020
Cestovní mapa ESFRI 2021 - nový termín pro předkládání projektů

V reakci na pandemii koronaviru SARS-CoV-2 se Evropské strategické fórum pro výzkumné infrastruktury (ESFRI) rozhodlo prodloužit termín pro předkládání nových projektů evropských výzkumných infrastruktur na Cestovní mapu ESFRI 2021 do 9. září 2020. Podmínky vyhlášené výzvy zůstávají beze změn.

„Pandemie koronaviru SARS-CoV-2 ovlivňuje naše osobní životy i práci. Z toho důvodu musíme zajistit všem výzkumným infrastrukturám rovnocenné podmínky při předkládání návrhů projektů pro aktualizaci Cestovní mapy ESFRI 2021,“ řekl předseda ESFRI Jan Hrušák z Ústavu fyzikální chemie J. Heyrovského Akademie věd ČR.

Prodloužení termínu pro podávání nových projektů neovlivní plánované vydání Cestovní mapy ESFRI na podzim roku 2021. V nejbližší době také ESFRI zveřejní podrobný časový harmonogram.

Současně ESFRI připravuje informace o aktivitách a službách výzkumných infrastruktur potřebných k řešení nákazy COVID-19 a jejích dlouhodobých důsledků. Tyto informace budou k dispozici na webových stránkách ESFRI.

Bližší informace o aktualizaci Cestovní mapy ESFRI 2021 jsou k dispozici na webových stránkách ESFRI zde a prostřednictvím národních delegací států zapojených v ESFRI. V případě jakýchkoliv dotazů neváhejte kontaktovat ESFRI na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

 

Zdroj: Technologické centrum AV ČR