facebooktwittergoogleinstagram

Věda a výzkum

Portál Vědavýzkum.cz - Nezávislé informace o vědě a výzkumu

IOCB Tech, s.r.o. - hlavní partner portálu Vědavýzkum.cz

Hlavní partner portálu
facebooktwittergoogleinstagram

Výzva k zasílání abstraktů na konferenci UIIN 2020

8. 11. 2019
Výzva k zasílání abstraktů na konferenci UIIN 2020

Ve dnech 9. – 11. června 2020 se v Budapešti koná konference o spolupráci vysokých škol a průmyslu University – Industry Interaction Conference. Abstrakty lze podávat do 16. prosince 2019.

uiin

Spolupráce univerzit a průmyslového sektoru bude mít i v budoucnu klíčovou úlohu v šíření inovací, zvyšování zaměstnanosti a řešení klíčových globálních výzev. Organizátoři vyzývají zájemce, kteří chtějí sdílet své výzkumné výsledky a praktické zkušenosti se spoluprací, transferem znalostí či komercializací, aby přihlásili abstrakty prostřednictvím formuláře zde.

V nabídce jsou různé typy prezentací od vědeckých a praktických přednášek přes postery a publikace v konferenčním sborníku po workshopy. Více informací a jednotlivá témata naleznete na webu konference. Výzva k podávání abstraktů běží do 16. prosince 2019. Výsledky budou vyhlášeny 20. ledna 2020.

Konferenci, která je jedinečná co do velikosti a rozmanitosti témat, pořádá siť University - Industry Innovation Network. Účastní se jí více než 100 speakerů a přes 500 účastníků, z nichž více než třetina je z řad řídících pracovníků. Zastoupeno je na 60 zemí z celého světa.

 

Autor: Vědavýzkum.cz (JS)

Zdroj: UIIN