facebooktwittergoogleinstagram

Věda a výzkum

Portál Vědavýzkum.cz - Nezávislé informace o vědě a výzkumu

Ernst & Young - hlavní partner portálu Vědavýzkum.cz

Hlavní partner portálu
facebooktwittergoogleinstagram

České dny pro evropský výzkum 2019

12. 7. 2019
České dny pro evropský výzkum 2019

Již 17. ročník konference České dny pro evropský výzkum (CZEDER 17) se bude konat ve dnech 30. a 31. 10. 2019. První den s podtitulem Horizon Europe – New Opportunities proběhne v hotelu Intenational Praha, druhý den bude zaměřen na výsledky projektů programu H2020 a bude se konat v prostorách Technologického centra AV ČR.

Konferenci pořádá Technologické centrum AV ČR ve spolupráci s Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy. Jejím cílem je probrat aktuální témata evropské politiky výzkumu, vývoje a inovací a diskutovat nad otázkami, které souvisejí se zapojením ČR do Evropského výzkumného prostoru a s účastí České republiky v rámcových programech EU pro výzkum a inovace.

První den konference se letos zaměří na témata související s posilováním účasti a zvyšováním aktivity českých výzkumných pracovišť v nadcházejícím rámcovém programu pro výzkum a inovace Horizon Europe. Druhý den konference se bude týkat shrnutí dosavadní účasti českých institucí v programu Horizont 2020 a představení konkrétních výsledků a strategií úspěšných a aktivních českých institucí v rámcových programech.

Aktuální informace budou postupně uveřejňovány na webových stránkách www.tc.cz.

 

Zdroj: Technologické centrum AV ČR

« Září 2020 »
Po Út St Čt So Ne
  1 5 6
7 8 13
18 20
21 25 26 27