facebooktwittergoogleinstagram

Věda a výzkum

Portál Vědavýzkum.cz - Nezávislé informace o vědě a výzkumu

IOCB Tech, s.r.o. - hlavní partner portálu Vědavýzkum.cz

Hlavní partner portálu
facebooktwittergoogleinstagram

Zpravodaj portálu Vědavýzkum.cz

ZPRAVODAJ S VÝBĚREM NEJNOVĚJŠÍCH ČLÁNKŮ Z NAŠEHO PORTÁLU ROZESÍLÁME KAŽDÝ TÝDEN (ARCHIV NÍŽE).

Prosím zadejte požadované údaje do registračního formuláře:


V souladu se článkem 13 Obecného nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) o ochraně osobních údajů č. 2016/679 ze dne 27. 4. 2016 si Vás dovolujeme informovat, že Váš osobní údaj, tj. e-mailovou adresu, evidujeme pro účely zasílání Zpravodaje s výběrem aktuálních článků z portálu Vědavýzkum.cz, který rozesíláme na e-mailové adresy zpravidla 1 x týdně.

Informace obsažené v tomto formuláři (včetně Vaší e-mailové adresy) budou po dobu 10 let zpracovávány v souladu s ustanovením čl. 6 odst. 1 písm. f) Obecného nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) o ochraně osobních údajů č. 2016/679 ze dne 27. 4. 2016 správcem osobních údajů: Vědavýzkum.cz, s.r.o., IČO: 062 26 655. Osobní údaje nebudou poskytovány třetím osobám.

Zároveň Vás informujeme, že můžete svoji registraci kdykoliv zrušit – buď prostřednictvím zasláním mailu na adresu redakce@vedavyzkum.cz nebo zaškrtnutím políčka k ukončení zasílání Zpravodaje přímo v jeho textu. Tímto okamžikem Vám nebude Zpravodaj dále zasílán a bude ukončeno zpracování Vašeho osobního údaje.