facebooktwittergoogleinstagram

Věda a výzkum

Portál Vědavýzkum.cz - Nezávislé informace o vědě a výzkumu

IOCB Tech, s.r.o. - hlavní partner portálu Vědavýzkum.cz

Hlavní partner portálu
facebooktwittergoogleinstagram
Asie v souvislostech

Asie v souvislostech

Podcast o asijské politice, kultuře a společnosti, který přináší shrnutí nejdůležitějších zpráv za uplynulý měsíc, a hloubkový rozhovor k aktuálnímu tématu. Z dílny Metropolitní univerzity Praha.

České koreanistce Nine Špitálníkové vyšla nová kniha popisující útrapy uprchlice z autoritářské země. Přinášíme rozhovor s autorkou nejen o Severce, ale i o životech Severokorejců mimo DPRK.

30. 10. 2023

V září se uskutečnil summit G20 v Indii. Ukázala se na něm Indie jako nový světový vůdce? A jak reálná je změna názvu na Bhárat? Moderuje: Michal Kolmaš, Host: Aleš Karmazin.

2. 10. 2023

Podcast o asijské politice, kultuře a společnosti, který přináší shrnutí nejdůležitějších zpráv za uplynulý měsíc, a hloubkový rozhovor k aktuálnímu tématu. Z dílny Metropolitní univerzity Praha. Hlavní host: Petr Manoušek, moderuje Aleš Karmazin (MUP), redakce: Michaela Buchníčková a Radka Jančová.

14. 8. 2023

Podcast o asijské politice, kultuře a společnosti, který přináší shrnutí nejdůležitějších zpráv za uplynulý měsíc, a hloubkový rozhovor k aktuálnímu tématu. Z dílny Metropolitní univerzity Praha. Hostkou tohoto dílu je Blanka Knotková-Čapková z Metropolitní univerzity Praha, moderuje: Radka Jančová, redakce: Michaela Buchníčková, Radka Jančová.

3. 7. 2023

Podcast o asijské politice, kultuře a společnosti, který přináší shrnutí nejdůležitějších zpráv za uplynulý měsíc, a hloubkový rozhovor k aktuálnímu tématu. Z dílny Metropolitní univerzity Praha. Tentokrát byl hostem Pavel Kavina, vedoucí odboru surovinové bezpečnosti MPO ČR a Michal Kolmaš, vedoucí Katedry asijských studií MUP. Moderuje: Michaela Buchníčková (MUP) Zprávy a redakce: Michaela Buchníčková, Radka Jančová (MUP).

22. 5. 2023

Podcast o asijské politice, kultuře a společnosti, který přináší shrnutí nejdůležitějších zpráv za uplynulý měsíc, a hloubkový rozhovor k aktuálnímu tématu. Hostem tohoto dílu jsou Aleš Karmazim, Michael Romancov a Jan Ludvík. Moderuje Martina Varkočková.

4. 5. 2023

Podcast o asijské politice, kultuře a společnosti, který přináší shrnutí nejdůležitějších zpráv za uplynulý měsíc, a hloubkový rozhovor k aktuálnímu tématu. Hostem je Mats Braun z MUP. Moderuje Michal Kolmaš.

26. 3. 2023

Podcast o asijské politice, kultuře a společnosti, který přináší shrnutí nejdůležitějších zpráv za uplynulý měsíc, a hloubkový rozhovor k aktuálnímu tématu. Hosty jsou Michal Kolmaš a Aleš Karmazin. Zprávy a redakce: Michaela Buchníčková, Radka Jančová (Metropolitní univerzita Praha) a kolektiv studentů a studentek z různých gymnázií a středních škol, kteří participovali na MUP workshopu.

28. 2. 2023

Podcast o asijské politice, kultuře a společnosti, který přináší shrnutí nejdůležitějších zpráv za uplynulý měsíc, a hloubkový rozhovor k aktuálnímu tématu. Hostem je Jan Dohnal. Moderuje Michal Kolmaš.

23. 1. 2023

Podcast o asijské politice, kultuře a společnosti, který přináší shrnutí nejdůležitějších zpráv za uplynulý měsíc, a hloubkový rozhovor k aktuálnímu tématu. Hostem je Jan Švec z Ústavu mezinárodních vztahů. Moderuje Aleš Karmazin.

1. 12. 2022
Strana 1 z 2