facebooktwittergoogleinstagram

Věda a výzkum

Portál Vědavýzkum.cz - Nezávislé informace o vědě a výzkumu

IOCB Tech, s.r.o. - hlavní partner portálu Vědavýzkum.cz

Hlavní partner portálu
facebooktwittergoogleinstagram
Asie v souvislostech

Asie v souvislostech

Podcast o asijské politice, kultuře a společnosti, který přináší shrnutí nejdůležitějších zpráv za uplynulý měsíc, a hloubkový rozhovor k aktuálnímu tématu. Z dílny Metropolitní univerzity Praha.

Rozhovor: Aleš Karmazin a Radka Jančová; redakční a technické úpravy: Michaela Buchníčková

1. 5. 2024

Aleš Karmazin a Michal Kolmaš (Metropolitní univerzita Praha), redakce a zprávy: Radka Jančová a Michaela Buchníčková

29. 3. 2024

Jaký bude nový indonéský prezident? Co bude s Jokowim? A jak se země vyvíjí v poslední dekádě? 

26. 2. 2024

Hostka: Kristína Kironská; moderuje: Aleš Karmazin; redakce a zprávy: Radka Jančová a Michaela Buchníčková

19. 1. 2024

Japonské soudy zakazují Církev sjednocení. Skandály s ní spojené ovládají japonská média. O co jde? A jak se skandály v Japonsku vytvářejí a jak se o nich mluví?

19. 12. 2023

České koreanistce Nine Špitálníkové vyšla nová kniha popisující útrapy uprchlice z autoritářské země. Přinášíme rozhovor s autorkou nejen o Severce, ale i o životech Severokorejců mimo DPRK.

30. 10. 2023

V září se uskutečnil summit G20 v Indii. Ukázala se na něm Indie jako nový světový vůdce? A jak reálná je změna názvu na Bhárat? Moderuje: Michal Kolmaš, Host: Aleš Karmazin.

2. 10. 2023

Podcast o asijské politice, kultuře a společnosti, který přináší shrnutí nejdůležitějších zpráv za uplynulý měsíc, a hloubkový rozhovor k aktuálnímu tématu. Z dílny Metropolitní univerzity Praha. Hlavní host: Petr Manoušek, moderuje Aleš Karmazin (MUP), redakce: Michaela Buchníčková a Radka Jančová.

14. 8. 2023

Podcast o asijské politice, kultuře a společnosti, který přináší shrnutí nejdůležitějších zpráv za uplynulý měsíc, a hloubkový rozhovor k aktuálnímu tématu. Z dílny Metropolitní univerzity Praha. Hostkou tohoto dílu je Blanka Knotková-Čapková z Metropolitní univerzity Praha, moderuje: Radka Jančová, redakce: Michaela Buchníčková, Radka Jančová.

3. 7. 2023

Podcast o asijské politice, kultuře a společnosti, který přináší shrnutí nejdůležitějších zpráv za uplynulý měsíc, a hloubkový rozhovor k aktuálnímu tématu. Z dílny Metropolitní univerzity Praha. Tentokrát byl hostem Pavel Kavina, vedoucí odboru surovinové bezpečnosti MPO ČR a Michal Kolmaš, vedoucí Katedry asijských studií MUP. Moderuje: Michaela Buchníčková (MUP) Zprávy a redakce: Michaela Buchníčková, Radka Jančová (MUP).

22. 5. 2023
Strana 1 z 2