facebooktwittergoogleinstagram

Věda a výzkum

Portál Vědavýzkum.cz - Nezávislé informace o vědě a výzkumu

IOCB Tech, s.r.o. - hlavní partner portálu Vědavýzkum.cz

Hlavní partner portálu
facebooktwittergoogleinstagram
CZELO

CZELO

Česká styčná kancelář pro vzdělávání a výzkum v Bruselu podporuje účast českých institucí ve výzkumných a vzdělávacích programech EU.

Česká styčná kancelář v Bruselu (CZELO) připravila týdenní přehled novinek. Dozvíte se o přidružení Kanady k programu Horizont Evropa, veřejné konzultaci k programu Digitální Evropa a prioritách maďarského předsednictví Rady EU. Nepřehlédněte ani výsledky výzvy aliancí Evropských univerzit a letošní infodny Central European Joint Infodays v Bratislavě.

11. 7. 2024
CZELO
Array
(
)

Česká styčná kancelář v Bruselu (CZELO) připravila týdenní přehled novinek. Dozvíte se o novém Climate City Capital Hubu, společném programu výzkumu a inovací v oblasti solární energie, nových výzvách Digitální Evropy a také o značce kvality humanitárního dobrovolnictví.

4. 7. 2024
CZELO
Array
(
)

Česká styčná kancelář v Bruselu (CZELO) připravila týdenní přehled novinek. Přihlaste se na odbornou stáž v oblasti výzkumu. Dozvíte se také o nové Evropské solární akademii či vybraných Regionálních inovačních údolích. Zapojit se můžete do konzultace k prioritám NEB.

27. 6. 2024
CZELO
Array
(
)

Česká styčná kancelář v Bruselu (CZELO) připravila týdenní přehled novinek. Přihlaste se na odbornou stáž v oblasti vzdělávání. Dozvíte se také o novém nástroji na podporu Ukrajiny v oblasti výzkumných infrastruktur nebo platformě ERA Talent. Přinášíme také informaci o připravované výzvě MSCA.

20. 6. 2024
CZELO
Array
(
)

Česká styčná kancelář v Bruselu (CZELO) připravila týdenní přehled novinek. Dozvíte se o novém dokumentu programu Horizont Evropa, o komuniké ministerské konference v Tiraně i další edici školení projektových manažerů zemí V4. Podělíme se také o zážitky a dojmy ze dvou červnových akcí.

13. 6. 2024
CZELO
Array
(
)

Česká styčná kancelář v Bruselu (CZELO) připravila týdenní přehled novinek. Dozvíte se o novém Úřadu pro umělou inteligenci, výzvě MSCA Doctoral Networks a výzvě Women2Invest. Přečtěte si také o oslavách 20 let Erasmus Mundus a zprávu o implementaci Evropského prostoru vysokoškolského vzdělávání.

7. 6. 2024
CZELO
Array
(
)

Česká styčná kancelář v Bruselu (CZELO) připravila týdenní přehled novinek. Dozvíte se o květnových zasedáních Rady EU v oblasti výzkumu a v oblasti vzdělávání, mládeže a sportu i o tom, že agentura EISMEA hledá odborníky. Přečtěte si o vzniku Evropské vysokoškolské observatoře a nové příručce pro podporu wellbeingu ve školách.

30. 5. 2024
CZELO
Array
(
)

Česká styčná kancelář v Bruselu (CZELO) připravila týdenní přehled novinek. Dozvíte se o aktualizovaném pracovním programu Horizontu Evropa, vydaném dokumentu Evropské komise na téma kultury a vítězích ceny pro šampiony genderové rovnosti 2023. Přečtěte si také shrnutí závěrečných konferencí Evropského roku dovedností a pilotních projektů, které testovaly kritéria společného Evropského diplomu a právní status aliancí.  

23. 5. 2024
CZELO
Array
(
)

Česká styčná kancelář v Bruselu (CZELO) připravila týdenní přehled novinek. Tentokrát se dozvíte například o nových výzvách Nového evropského Bauhausu (NEB), otevřené pozici v inovačním hubu EIT v Praze nebo možnosti podělit se o svůj názor na EU4Health a Evropský prostor vzdělávání.

16. 5. 2024
CZELO
Array
(
)

Česká styčná kancelář v Bruselu (CZELO) připravila týdenní přehled novinek. Tentokrát se dozvíte o konferenci k MSCA, možnosti stát se hodnotitelem v projektu Balkans Mobility Scheme nebo novém newsletteru Science Business.

9. 5. 2024
CZELO
Array
(
)