facebooktwittergoogleinstagram

Věda a výzkum

Portál Vědavýzkum.cz - Nezávislé informace o vědě a výzkumu

IOCB Tech, s.r.o. - hlavní partner portálu Vědavýzkum.cz

Hlavní partner portálu
facebooktwittergoogleinstagram
CZELO

CZELO

Česká styčná kancelář pro vzdělávání a výzkum v Bruselu podporuje účast českých institucí ve výzkumných a vzdělávacích programech EU.

Česká styčná kancelář v Bruselu (CZELO) připravila týdenní přehled novinek. Nenechte si ujít pozvánku na infokampaň k výzvě 2024 centralizovaných projektů Erasmus+ a Evropský sbor solidarity. Dále se dočtete, co přinesla V4 konference na téma výzkumných kariér a o akcích naší kanceláře na CZEDUCONU k etice a aliancím Evropských univerzit.

6. 12. 2023
CZELO
Array
(
)

Česká styčná kancelář v Bruselu (CZELO) připravila týdenní přehled novinek. Nenechte si ujít pozvánku na infokampaň k výzvě 2024 centralizovaných projektů Erasmus+ a Evropský sbor solidarity či na Evropský týden pro výzkum a inovace. Dále se dočtete o výsledcích výzvy ERC Consolidator Grants nebo o balíčku na podporu mobilit, dovedností a talentu.

30. 11. 2023
CZELO
Array
(
)

Česká styčná kancelář v Bruselu (CZELO) připravila týdenní přehled novinek. Dočtete se o novém souboru výzev na podporu výzkumu v oblasti dat, výpočetní techniky a umělé inteligence či zprávě o činnosti EIT RIS pro rok 2022.  V neposlední řadě se také dozvíte o rozpočtu EU na rok 2024 a nejaktuálnějším vývoji asociace Velké Británie k programu Horizont Evropa a Copernicus.

22. 11. 2023
CZELO
Array
(
)

Česká styčná kancelář v Bruselu (CZELO) připravila týdenní přehled novinek. Nezmeškejte nové výzvy v programu Digitální Evropa, akce Evropského inovačního a technologického institutu (EIT) či možnost zapojit se do dotazníku pro výzkumné manažery. Dočtete se také o již 14. ročníku školení pro V4 manažery či o posledním plánovaném Science Café tohoto roku.

15. 11. 2023
CZELO
Array
(
)

Česká styčná kancelář v Bruselu (CZELO) připravila týdenní přehled novinek. Dočtete se v něm o Tech Reportu 2023, který vydala Evropská rada pro inovace, a zjistíte, jak se můžete zapojit do Festivalu Nového evropského Bauhausu 2024. Dozvíte se i o projektech podpořených nástrojem ERA Talents a o nové publikaci EACEA o dovednostech.

9. 11. 2023
CZELO
Array
(
)

Česká styčná kancelář v Bruselu (CZELO) připravila týdenní přehled novinek. Dozvíte se o nové zprávě k budoucnosti vědy pro politiku v Evropě, datech výdajů na VaVaI za rok 2021 a pozici Evropského parlamentu k platformě STEP. Nepřehlédněte také výzvu stát se Evropským městem vědy nebo sérii výzev pro expertní skupiny Evropské komise.

2. 11. 2023
CZELO
Array
(
)

Česká styčná kancelář v Bruselu (CZELO) připravila týdenní přehled novinek. Přihlaste se na akci k etice ve výzkumu a vzdělávání, která se koná 21. listopadu 2023. Dozvíte se také o nabídkách stáží ve společném výzkumném středisku Evropské komise či o střednědobém hodnocení Evropského vzdělávacího prostoru.

20. 10. 2023
CZELO
Array
(
)

Česká styčná kancelář v Bruselu (CZELO) připravila týdenní přehled novinek. Přečtěte si o čerstvě vyhlášené páté výzvě Evropských univerzitních aliancí. Dozvíte se také, jaké jsou hlavní výstupy druhého Fóra Evropských univerzit, které proběhlo v září v Barceloně. Nepřehlédněte také nově vypsané výzvy v rámci Cen Nového evropského Bauhausu či do startup akcelerátoru Catalyse. 

17. 10. 2023
CZELO
Array
(
)

Česká styčná kancelář v Bruselu (CZELO) připravila týdenní přehled novinek. Je plný příležitostí: CZELO hledá nového kolegu či kolegyni do Bruselu, EIT členy správní rady, Evropská komise odborníky na ekonomický a sociální dopad výzkumu a inovací. Nepřehlédněte vypsané výzvy v rámci Nástroje na propojení Evropy či programů Horizont Evropa a Digitální Evropa.

4. 10. 2023
CZELO
Array
(
)

Česká styčná kancelář v Bruselu (CZELO) připravila týdenní přehled novinek. Přečtěte si náš souhrn proslovu Ursuly von der Leyen o stavu Unie nebo o nových pravidlech aukcí Evropské vodíkové banky. Dozvíte se také o schválení nové komisařky pro inovace, výzkum, kulturu, vzdělávání a mládež nebo o tom, jak si stojí Erasmus+ a Evropský sbor solidarity.

20. 9. 2023
CZELO
Array
(
)