facebooktwittergoogleinstagram

Věda a výzkum

Portál Vědavýzkum.cz - Nezávislé informace o vědě a výzkumu

Ernst & Young - hlavní partner portálu Vědavýzkum.cz

Hlavní partner portálu
facebooktwittergoogleinstagram

Nový výzkum COH-FIT zaměřený na koronavirus

28. 6. 2020
Nový výzkum COH-FIT zaměřený na koronavirus

Nový globální výzkum si klade za cíl objasnit klíčové faktory, které měly vliv na průběh koronavirové pandemie. Zájemci se do něj mohou nyní zapojit prostřednictvím dotazníku.

Studie s názvem „The Collaborative Outcomes study on Health and Functioning during Infection Times (COH-FIT)“ je rozsáhlý mezinárodní průzkumný projekt pro celou populaci v zemích postižených pandemií koronaviru (COVID-19).

Do projektu je zapojeno téměř 200 výzkumníků z více než 35 zemí a dotazník již vyplnilo přes 61 tisíc respondentů z více než 130 zemí světa. Projekt byl schválen několika národními a mezinárodními odbornými organizacemi. Studie COH-FIT má za cíl identifikovat rizikové a protektivní faktory, které poskytnou informace preventivním a intervenčním programům zaměřeným na pandemii COVID-19 a na další pandemie v budoucnu.

Pro pomoc s identifikováním efektů a faktorů ovlivňujících dopad pandemie COVID-19 na fyzické a duševní zdraví odpovězte prosím na otázky v průzkumu. Každý člověk se počítá! Dotazník můžete vyplnit zde.

 

Zdroj: COH-FIT