Vytisknout tuto stránku

Konference UP Business Camp

11. 10. 2017
Konference UP Business Camp

Do Olomouce dorazí úspěšní podnikatelé. Přijedou na univerzitní konferenci o podnikání UP Business Camp, která se uskuteční 11. listopadu 2017 na Právnické fakultě Univerzity Palackého v Olomouci.

Na pátý ročník univerzitní konference UP Business Camp přijede řada zajímavých osobností, které poodhalí své úspěchy, aby tak motivovaly mladé lidi k podnikání. Mezi nimi například Dominik Feri, Jan Vlachynský (Bar, který neexistuje), Radek Hudák (Slevomat), Jakub Tížek (FairList) a řada dalších.

„Naše konference je určena pro začínající podnikatele, firmy a kohokoliv, koho zajímá marketing, podnikání, startupy, příběhy úspěšných podnikatelů a zajímavých osobností,“ uvedl Michal Kukučka, hlavní organizátor konference.

Banner UP Business Camp 2017Novinkou letošního ročníku konference bude v angličtině vedený workshop o budování značky s Paulem Skahem, který má za sebou tvorbu strategií pro takové firmy jako jsou Orange nebo HBO. Organizátoři připravili i workshop s Jakubem Dohnalem z advokátní kanceláře DOHNAL PERTOT SLANINA, který přiblíží úskalí podnikání a nabídne praktické rady z právního pohledu.

Konference také představí vítěze soutěže Podnikavá hlava, kterou pořádá Univerzita Palackého. Vítězný soutěžní nápad cestovního filtru odprezentuje Radek Oborný z firmy FLO-BRO.

Inspiraci z netradiční cesty za hranice do Olomouce přiveze Marek Aldorf z pražského podnikatelského inkubátoru ESA BIC, který se zaměřuje na rozvoj technologicky progresivních startupů s vesmírnými technologiemi a systémy.

Konference se uskuteční na Právnické fakultě Univerzity Palackého v Olomouci za finanční podpory Komerční banky a společnosti Busyman. Partnery konference jsou Olomoucký kraj, Okresní hospodářská komora Olomouc, Agentura pro podporu podnikání a investic CzechInvest.

Předprodej vstupenek a registrace na konferenci probíhají na webu www.upbusinesscamp.cz.

 

Zdroj: Univerzita Palackého v Olomouci